Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Sorki nie zwróciłem uwagi 225 mg to 2 kaps.Jutro przed treningiem spróbuje 1 kaps. THERMO DETONATOR + 10g. S.A.W i zobacze jakie będą efekty,jak bedzie za słabo to następnym razem zarzucę 2 kaps. dzięki za pomoc ;]
Szacuny
9
Napisanych postów
590
Wiek
58 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
13157
Pewnie większość zwiazków się pokrywa we większości spalaczy jest kofeina ,tyrozyna ,synefryna ,karnityna ,tauryna i inne dobrze na pobudzenie i motywację do ćwiczeń , ale tłuszcz to one spalają głównie na reklamach
Szacuny
9
Napisanych postów
590
Wiek
58 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
13157
Wszystkie skuteczne są niedostępne już w suplach zresztą słusznie , kofeina jest jedyną substancją o udowadnionym działaniu ,sa ziółka które odwadniają ale nie wierze w spalacze tłuszczu jako takie ich działanie jest symboliczne .Skuteczne są co prawda efedryna , jochimbina ale bez deficytu kalorycznego się nie obędzie i to jest najskuteczniejszy sposób .Przez lata nie korzystałem z zadnych supli i miałem tarkę na brzuchu
Szacuny
9
Napisanych postów
590
Wiek
58 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
13157
No dobra niech będzie utargowałeś flex, ale należy pamiętać zalecana dawka w przed treningówkach to często 300 a niektórzy biorą 3 miarki ,a np puszka redbula to ok 80 mg , ale jak ktoś nie pije kawy i energetyków to rzeczywiście na początek 100mg także poczuje
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dzięki za wasze wypowiedzi panowie ;) dodam że jestem nisko cisnieniowcem,rok temu przed zabiegiem pielegniarka badała mi tetno i sie zdziwila ze ja wogóle zyje i znią rozmawiam hehehe....ogólnie kawy nie piję jedna na tydz lub dwa tyg. napoi typu redbull staram sie unikać
Dzis z rana zażyłem pierwszy raz 1 tab. THERMO DETONATOR i szczerze powiedziawszy nic nie poczułem
Ok,jutro przed treningiem zrobie tak 1 tab. THERMO DETONATOR + 10g. S.A.W czyli będzie razem koło 425 mg. kofeiny zobaczę jaka będzie reakcja, co o tym myslicie?
Zmieniony przez - lewy78 w dniu 2015-04-27 14:34:38
Zmieniony przez - lewy78 w dniu 2015-04-27 14:36:03
Szacuny
9
Napisanych postów
590
Wiek
58 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
13157
1 kaps THERMO DETONATOR to 112 mg +10g sawa to razem 312 mg kofeina to nie amfetamina nie oczekuj cudów ale jak jesteś zmęczony to trochę postawi na nogi proponuję brać okazjonalnie przed treningiem ,wiem że producent spalacza zaleci często i dużo ale organizm się szybko przyzwyczai i co raz większe dawki będzie chciał a po 2 godzinach będzie spadek kofeiny i dół energetyczny i emocjonalny może trochę przejaskrawiam ale kofeina to także narkotyk . Pewnie jak każdy który pierwszy raz sięga po spalacz oczekujesz jednoznacznych efektów a tak naprawdę jest to efekt motywujący do trzymania diety i trochę wieksza wydolnośc na treningu co oczywiście może przekształcić się na utratę kilogramów ale tylko dzieki deficytowi kalorycznemu ,jeżelibilans będzie dodatni to na spalaczu przybędzie kilogramów
Zmieniony przez - mareckizawada w dniu 2015-04-27 15:12:07