Witam.
Zwracam się głównie do Binia, ale rzeczowe uwagi wszystkich będą mile widziane.
Od jakieś czasu eksperymentuje z niskowęglowodanową dietą i HIT-em i mam parę pytań.
Cel-redukcia tkanki tłuszczowej i zachowanie mięśni i siły.
Dieta:ok.200g białka,150-200g tłuszczu,ok.50g węglowodanów,5-6 posiłków.
Trening raz w tygodniu:
-martwy ciąg (15/10)8-10
-wyciskanie prosta (15/10)8-10 lub 3+++
-podciąganie sztangi opad (15/10) 8-10
-wyciskanie stojąc (15/10) 8-10lub 3+++
-szrugsy (15)/10
-biceps+triceps-izolowane(15)/10
W nawiasach serie rozgrzewkowe,3+++ to serie przerywane
W związku z tym mam pytanie czy raz w tygodniu wystarczy, czy lepiej rozbić to na dwa treningi i dodać ćwiczenia izolowane?
Treningi aerobowe 1-3 razy w tygodniu(rowerek lub worek).
Odnośnie diety ciekaw jestem twojego zdania na temet weekendowych odstępstw(słodycze,alkohol),czy nie zaburzy to mocno procesu rzeźbienia się(a może wręcz przeciwnie).
Pozdrawiam.
mosui
Zwracam się głównie do Binia, ale rzeczowe uwagi wszystkich będą mile widziane.
Od jakieś czasu eksperymentuje z niskowęglowodanową dietą i HIT-em i mam parę pytań.
Cel-redukcia tkanki tłuszczowej i zachowanie mięśni i siły.
Dieta:ok.200g białka,150-200g tłuszczu,ok.50g węglowodanów,5-6 posiłków.
Trening raz w tygodniu:
-martwy ciąg (15/10)8-10
-wyciskanie prosta (15/10)8-10 lub 3+++
-podciąganie sztangi opad (15/10) 8-10
-wyciskanie stojąc (15/10) 8-10lub 3+++
-szrugsy (15)/10
-biceps+triceps-izolowane(15)/10
W nawiasach serie rozgrzewkowe,3+++ to serie przerywane
W związku z tym mam pytanie czy raz w tygodniu wystarczy, czy lepiej rozbić to na dwa treningi i dodać ćwiczenia izolowane?
Treningi aerobowe 1-3 razy w tygodniu(rowerek lub worek).
Odnośnie diety ciekaw jestem twojego zdania na temet weekendowych odstępstw(słodycze,alkohol),czy nie zaburzy to mocno procesu rzeźbienia się(a może wręcz przeciwnie).
Pozdrawiam.
mosui
mosui
Krzysztof Piekarz
)
