SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co jesc podczas cyklu kreatynowego ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2293
Mam zamiar rozpaczac cykl kreatyny . Co najlepiej jesc zeby byly najlepsze efekty ?? Prosze o pomoc .. Z Góry thx <:)>


,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
6-7g węglowodanów na 1kg masy ciała
2-3g białka
1-2g tłuszczów
pić dużo wody przez cały dzien - w lecie 5-6 w zimie ok. 4 litry.

Generalnie podczas brania kreatyny można zwiększyć nieco kaloryczność diety ponieważ kreatyna wzmaga anabolizm w organiźmie.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1797
hmm jedz lepiej 2 g bialka na 1kg. nadmiar szkodzi ... a 3 mi sie zdaje ze to zaduzo ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2293
Ok dzieki . A jak byscie byli tak mili i mogi mi napisac w jakich produktach spozywczych jest duzo bialka ?? Jak biore kretke to mam unikac nadmiaru tluszczu ??

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
3g to nie jest za dużo na cyklu kreatynowym. 3g w połączeniu z kreatyną nie obciąża jeszcze nerek w jakiś istotny sposób. Oczywiście nikomu taka dieta nie jest zalecana non stop, ja zawsze zwiększam kaloryczność diety i zawartość białka w niej do 3g gdy biorę kreatynę gdyż wtedy można w pełni wykorzystać potencjał tego suplementu i doczekać się trwałych efektów w postaci przyrostu masy i siły a nie tylko wody.

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Kantor,podstawy sa tutaj:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408 by Kain
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058 by Si2uiel
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176 by Norton
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657 by Tyka i Verona


______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skrobia modyfikowana E-1422

Następny temat

jakie płatki

electro
Polecane artykuły