Mam zamiar rozpaczac cykl kreatyny . Co najlepiej jesc zeby byly najlepsze efekty ?? Prosze o pomoc .. Z Góry thx <:)>
,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''
,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Niczego nie wolno sobie odmawiac ''
Krzysztof Piekarz
Kucharek w Jadlodalni