Czesc. A wiec tak mam 15 lat, 163 cm wzrotu, moja masa wynosi 53 kg. Na silownie chodze juz jakies 3 miesiace, robie praktycznie wszystkiego po 3 serie, jesli to wazne.
I mam taka prosbe, jaka mam miec dokladnie diete, ogolnie teraz to bylo tak:
Rano: kanapka z serem
W szkole 2 kanapki, czasem z szynka, czasem z serem
Potem ide na trening, i po treningu jem obiad.
I na kolacje jakies kanapki.
Cwicze 4 dni w tygodniu
I teraz mam pytanie, cwicze juz jakis czas, ale diety nie mam, moze ktos ulozyc diete, ktorej bym sie trzymal, bo podobno dieta to polowa sukcesu, licze na pomoc, dzieki.
W razie jeszcze jakis informacji piszcie, odpowiem :)
I mam taka prosbe, jaka mam miec dokladnie diete, ogolnie teraz to bylo tak:
Rano: kanapka z serem
W szkole 2 kanapki, czasem z szynka, czasem z serem
Potem ide na trening, i po treningu jem obiad.
I na kolacje jakies kanapki.
Cwicze 4 dni w tygodniu
I teraz mam pytanie, cwicze juz jakis czas, ale diety nie mam, moze ktos ulozyc diete, ktorej bym sie trzymal, bo podobno dieta to polowa sukcesu, licze na pomoc, dzieki.
W razie jeszcze jakis informacji piszcie, odpowiem :)
Krzysztof Piekarz