SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

REDUKCJA (końcówka) do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
Podam przykładowe jadłospisy, które nie są idealne, ale jestem ciekaw Waszych uwag.

Redukuję od 85kg, do teraz- 66kg, przy wzroście 173cm. Mam 17 lat.


Przed wejściem na masę chcę osiągnąć niski bf%.
Ćwiczę 5 razy w tygodniu, w tym:
-pon, śr, pt: Trening siłowy (1 godzina) + 20 minut aerobów nie bieżni 12km/h
-wt, czw: Trening interwałowy na bieżni (30 minut) 1 minuta 10km/h przeplatana 1 minutą 18km/h

Zapotrzebowanie wyceniam na około 2600kcal, bo mam wolny metabolizm.



















Zmieniony przez - PoGGromca w dniu 2015-02-11 22:17:44

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Sugeruję podać jeden bazowy i napisać pod nim jak planujesz urozmaicać.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
Niestety zrobiłem syf w tym temacie, bo zdublowałem diety, gdy chciałem wyrzucić złe...
Co do bazowego, niestety nie mam ułożonych i codziennie oddzielnie wyliczam wszystko ;/

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
Ps. Niektóre rzeczy jak np. Sos McDonald są wybrane tylko po to, by zapełnić mniej więcej przestrzeń gdzie użyłem swojego sosu. Makrosy się zgadzały, a na telefonie nie mogłem doda własnego.

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
także wklej jeden, który jest zbliżony najbardziej do tego co jesz zazwyczaj.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
Z tym, że częściej stosuję rozkład 50W-30B-20T, ale po prostu dziś byłem zmuszony zjeść twaróg jako drugi posiłek, bo nie było nic innego, a pieczywo zostawiłem przed treningiem, by mieć trochę węgli jako energię.

Na kolacje zamiennie z twarogiem jem szproty w sosie pomidorowym, ewentulnie białka jajek
Śniadanie to najczęściej kanapki z ciemnym pieczywem i szynką, ew. owsianka + chude mleko, albo pełnoziarniste tosty
Obiad to zawsze kurczak albo ryba i do tego pieczone ziemniaki bądź ryż/kasza
posiłki przedpołudniowe, czyli w czasie szkoły to zawsze pieczywo

Treningi najczęściej mam o 18, ale tu właśnie zrzut z dnia gdzie trenowałem przed 15 i nastąpiło przesunięcie makro.
Spore odstępy między posiłkami, bo pierwszy muszę zjadać już o 6.

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
Puk, puk ;)

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
Mogę liczyć na odpowiedź ;)?

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Do wyrzucenia z diety :
-chleb tostowy
- margaryna
-szynka "z piersi kurczaka "
-belvita
-olej z słoneczki

Doczytaj posty podwieszone a potem wróć z poprawionym jadłospisem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4291
- margaryna - co suchy chleb wp*****lac?
-szynka "z piersi kurczaka " - co zamiast? czemu nie?
-belvita - forma zapychacza makro

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Masło , po za tym kto Ci każe jeść chleb ???? Szynka bo to przetworzony syf , a zapychacz makro jedz tak dalej .
Po za tym więcej kultury.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Różnica między Cheat day vs Cheat meal

Następny temat

Ocena Diety !!!

Shoty
Polecane artykuły