Witam jestem tu nowy i prosił bym o pomoc:)
na siłownie chodze 1 rok i efektów niema:(
chciałbym zbudowac mase i rzeżbe biore kreatyne olimp i hmb olimp
ale efektów niema:( czy mogł by mi ktos doradzic jakie odzywki i suplementy mam zakupic.
Wiek :27
Waga :70
Wzrost :175
Staż treningowy:1 rok nie systematycznie
Obwód biceps: 27
Obwód pasa 85
Obwód klaty:96
Obwód uda:53
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):brak
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej:bieganie 3 razy w tygodniu po 30 minut siłownia 3razy w tygodniu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :kreatyna olimp+HMB olimp
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: tak 2500 kcl 160g białko 310g węglowodanów 65g tłuszczu
Wrażliwość na stymulanty: nie
Możliwosci finansowe:200zł na miesiąc
Cel/problem/opis: masa+rzeżba
na siłownie chodze 1 rok i efektów niema:(
chciałbym zbudowac mase i rzeżbe biore kreatyne olimp i hmb olimp
ale efektów niema:( czy mogł by mi ktos doradzic jakie odzywki i suplementy mam zakupic.
Wiek :27
Waga :70
Wzrost :175
Staż treningowy:1 rok nie systematycznie
Obwód biceps: 27
Obwód pasa 85
Obwód klaty:96
Obwód uda:53
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):brak
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :brak
Stan zdrowia:zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej:bieganie 3 razy w tygodniu po 30 minut siłownia 3razy w tygodniu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :kreatyna olimp+HMB olimp
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: tak 2500 kcl 160g białko 310g węglowodanów 65g tłuszczu
Wrażliwość na stymulanty: nie
Możliwosci finansowe:200zł na miesiąc
Cel/problem/opis: masa+rzeżba
Krzysztof Piekarz




