Potrzebuję rady. Jestem kobietą, ćwiczę siłowo 5-6 razy w tygodniu + 30-40 minut aerobów. Chcę polepszyć swoje efekty więc zastanawiam się nad jakimiś suplementami. Zależy mi na szybszej regeneracji i przyspieszeniu spalania tłuszczu. Jestem świeżakiem w tej dziedzinie dlatego potrzebuję waszej pomocy, pomożecie? Myślałam o bcaa: https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html
Może kreatyna albo MZB? Jak to dawkować?
Może kreatyna albo MZB? Jak to dawkować?
Krzysztof Piekarz