Czesc wam!!!
Mam pytanko zwiazane z kreatyną.Otóz jakiej firmy najlepiej wybrac..biorac pod uwage cene i jakosc.I czym nalezy ja uzupelnic aby aby efekty byly lepsze.Jakbyscie mogli to podajcie konkretne produkty.Z gory dziekuje:)
Co cie nie zabije to cie wzmocni!
Mam pytanko zwiazane z kreatyną.Otóz jakiej firmy najlepiej wybrac..biorac pod uwage cene i jakosc.I czym nalezy ja uzupelnic aby aby efekty byly lepsze.Jakbyscie mogli to podajcie konkretne produkty.Z gory dziekuje:)
Co cie nie zabije to cie wzmocni!
Co cie nie zabije to cie wzmocni!
Krzysztof Piekarz
BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ
TA MYŚL Quart`a< hoho jestem małym motylkiem hrum hrum