Witam, mam:
20lat
wzrost 186cm
waga 91kg
Chcę zacząć chodzić na siłownię co drugi dzień, nie da sie ukryć że chcialbym zamienic tkanke tłuszczową w mięśnie, teraz pytanie cyz poczatkowo jakies aeroby czy odrazu ćwiczenie tz. na rzeźbę?
20lat
wzrost 186cm
waga 91kg
Chcę zacząć chodzić na siłownię co drugi dzień, nie da sie ukryć że chcialbym zamienic tkanke tłuszczową w mięśnie, teraz pytanie cyz poczatkowo jakies aeroby czy odrazu ćwiczenie tz. na rzeźbę?
Krzysztof Piekarz