WItam! W tym momencie mam 13 lat (ur. 25 maj 2001) i chciałbym wyrzeźbić sobie górną część ciała (brzuch, klatka piersiowa, ręce i plecy). W domu robię pompki i róźne ćwiczenia na brzuch (głównie coś w stylu A6W).
Mam nadzieję, że temat zamieściłem w dobrym dziale (jeśli nie to proszę o napisanie mi do którego powinienem to przenieść, ponieważ jestem tutaj nowy c:).
Mam nadzieję, że temat zamieściłem w dobrym dziale (jeśli nie to proszę o napisanie mi do którego powinienem to przenieść, ponieważ jestem tutaj nowy c:).
Krzysztof Piekarz

