SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sylweta 16 lat 2 miesiące jest progress

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Galeria Zdjęć.
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
Siemka chciałbym żebyście ocenili moją sylwetkę bo 2 miesiącach ćwiczeń , oczywiście wiem że 2 miesiące to nic, zamierzam ćwiczyć o wiele dłużej , gdyż mam wyznaczony cel. Bez supli i odżywek póki co , lekka dieta .
Oceńcie czy wogóle widać postępy :)

waga 75 kg , w listopadzie 2013 roku 88 :D

2 miesiące wcześniej





TERAZ!



Trzymajcie kciuki :) , chciałbym żebyście tylko zobaczyli czy wgl progress jest bo jak na moje troszke się zmieniłem :P


Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-23 16:31:57

Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-23 16:49:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8563
Suple = odżywki. Sam widzisz, że są jakieś postępy, ale nie takie, żeby chwalić się na forum, wróć za +- 2-3 lata.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
chodziło mi tylko czy wogóle że jest lepiej :>
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Wrzuć foty po pierwszym trenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
po pierwszym treningu ? nie rozumiem , po co ?;p i chyba nie robiłem zdjęcia odrazu po pierwszym treningu



Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2014-08-23 17:43:35
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
proszę czytać regulamin działów i nie zakładac takich tematów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

malina

Następny temat

naderwanie mięśnia dwugłowego uda

electro
Polecane artykuły