hahaha , wszystkie sa tak zaj**iste, że nie oddam, czas jedzenia kurczaka skrucił sie z 30 min do 5 :D
Wczoraj poleciały barki + biceps:
1. Podciaganie sztangi wzdłuż ciała 4s 80kg 10p
2. Odwrotne Rozpętki na maszynie 4s 10p (2 ostatnie drop 6p)
3. Unoszenie sztangielki bokiem w góre 4s 30kg 8p drop 15kg 10p
4.Wyciskanie na maszynie 3s 100kg 10p
5. Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3s 40kg 12p
Biceps
1.
Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojac podchwytem 3s 70 kg 8p
2. Ściąganie linek stojąc w bramie 3s 10p
3. Modlitewnik 3s 12p
Na koniec zrobiłem 3 s na brzuch- Podciąganie nóg w zwisie 12p
Dzisiaj tylko 60min aero, a później coś jeszcze :D Może Wam pokaże :P
KOLEJNA CIEKAWOSTKA ;)
Jak już doskonale wiecie, moja dieta opiera się głównie, na białku i tłuszczach. Staram się maksymalnie ograniczać węglowodanym, a w raz z nimi warzywa, które uwielbiam... Dieta uboga w warzywa ma wiele minusów, ale największym jest ZAKWASZENIE ORGANIZMU.
Ludzka krew musi mieć charakter zasadowy, by efektywnie transportować składniki odżywcze i produkty uboczne przemiany materii oraz wymieniać tlen oraz dwutlenek węgla z tkankami. A dokładniej, pH krwi powinno wynosić około 7,35 w skali, która jest logarytmicznym pomiarem jonów wodorowych oraz kwasowości. Diety kwasowe powodują kryzys w organiźmie, ponieważ zagrażają obniżeniem pH krwi. Według naukowców ciało reaguje uwalniając wapń i magnez z układu szkieletowego i umieszczając je w krwiobiegu oraz tkankach, co ma efekt zwiększający zasadowość. Jednak utrata związków mineralnych osłabia i zniekształca kości oraz prowadzi do osteoporozy, osteomalacji oraz artretyzmu. Nadmierna ilość związków mineralnych w krwiobiegu przyczynia się z kolei do powstawania miażdżycy lub twardnienia tętnic. Dodatkowo, kwasowość zmniejsza odporność, a także wspiera rozwój i rozprzestrzenianie się patogenów jak bakterie, wirusy oraz pasożyty.
Jak sobie poradzić z tym ? Wbrew pozorom, jest jeden banalny patent, ale bardzo łatwy - SODA OCZYSZCZONA!
Picie sody oczyszczonej rozpuszczonej w wodzie to szybka i niedroga metoda na neutralizowanie oddziaływania kwasowej diety lub posiłku. Soda oczyszczona łatwo rozpuszcza się w wodzie i jest szybko wchłaniana w jelitach. Może być pomocna na refluks żołądkowy, niestrawność lub mdłości. Nasycenie dwutlenkiem węgla, gdy soda oczyszczona zostanie pomieszana z wodą, może wspomagać bekanie, co redukuje nadmierną ilość gazów i wzdęcia. Zasadowość, która następuje po wypiciu sody oczyszczonej może pomóc w rozbiciu powodujących ból - kryształków z kwasu moczowego oraz przynieść ulgę w stanach zapalnych spowodowanych artretyzmem.
Ja piję dwie łyżeczki sody oczyszczonej rozpuszczonej w wodzie, dwa razy dziennie rano i wieczorem. Jest to dawka zwykle zalecana ludziom, którzy chcą zwiększyć zasadowość organizmu. Oczywiście zmiany w diecie są również pomocne, ale dla większości ludzi łatwiej jest zacząć od sody oczyszczonej. Dodatkiem uzupełniającym napój z sody oczyszczonej jest kawałek cytryny lub limonki, które są silnie alkalizującymi owocami, dodającymi nieco smaku,
ZAPRASZAM NA SWÓJ FP
https://www.facebook.com/pawelkujawafiresnake