SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja - co robię źle?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 259
Witam

Na siłownie chodzę od pół roku, zaczynałam z wagą 60kg (175cm) na masie dobiłam do 67kg i obecnie redukuję, ćwiczę 5 razy w tygodniu trening siłowy. Na redukcji jem:
1) 30g wpc + 50g płatków owsianych
2) 250g chudego twarogu z jogurtem
3) 200g piersi z kurczaka + 100g brązowego ryżu
4) 3 jajka
5) izolat po treningu

Co robię źle że po 2 tygodniach waga nie spada? Diety trzymam się w 100%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
przy 175 cm wzrostu 67 kg wagi - to niedowaga. Z czego tu redukować????

Poza tym od pytania o dietę są inne działy. Tu się zajmujemy treningiem. Zatem jeśli masz pytanie o trening - to je zadaj.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 259
No ciekawe jakim cudem niedowaga jak jestem kobietą to przy 175 niedowaga jest przy wadze ok 57kg
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
sorry - nie zauważyłem że piszę do kobiety. Może dlatego że tu faceci najczęściej zaglądają i jesteś ewenementem od dłuższego czasu w tym dziale.

Tak czy inaczej - tu rozwiązujemy kwestie treningu a nie diety.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-07-08 10:43:07

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 259
tak czy siak sporo kobiet ćwiczy więc przyzwyczaj się do kobiet na forum
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Gdybyś, tak jak wymaga tego regulamin, wypełniła ankietę działu. Nie byłoby jak się pomylić. A tak wyszło troszkę śmiesznie - za co przepraszam. Moje gapiostwo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...no to może -skro temat już tutaj zaistniał- przyjrzyjmy się Twojemu treningowi, możliwe bowiem, ze również tutaj znajdą się jakieś błędy, które mogą psuć troszkę także i redukcję[choć oczywiście dieta jest rzeczą kluczową]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga na redukcji nie spada

Następny temat

Trening Plecy

electro
Polecane artykuły