Szacuny
2
Napisanych postów
12
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
259
Witam
Na siłownie chodzę od pół roku, zaczynałam z wagą 60kg (175cm) na masie dobiłam do 67kg i obecnie redukuję, ćwiczę 5 razy w tygodniu trening siłowy. Na redukcji jem:
1) 30g wpc + 50g płatków owsianych
2) 250g chudego twarogu z jogurtem
3) 200g piersi z kurczaka + 100g brązowego ryżu
4) 3 jajka
5) izolat po treningu
Co robię źle że po 2 tygodniach waga nie spada? Diety trzymam się w 100%
Szacuny
6886
Napisanych postów
36450
Wiek
47 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
682929
Gdybyś, tak jak wymaga tego regulamin, wypełniła ankietę działu. Nie byłoby jak się pomylić. A tak wyszło troszkę śmiesznie - za co przepraszam. Moje gapiostwo.
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
...no to może -skro temat już tutaj zaistniał- przyjrzyjmy się Twojemu treningowi, możliwe bowiem, ze również tutaj znajdą się jakieś błędy, które mogą psuć troszkę także i redukcję[choć oczywiście dieta jest rzeczą kluczową]
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid