SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata - czy coś robie źle??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5294
Witam
Mam takie pytanie. 2miesiące temu wznowiłem trening na siłowni po pierwszym miesiącu ćwiczenia na klatę siła poszła o 5 kilo i w tym tkwi problem że teraz nic chce iść w górę i tu mam do was prośbę poradźcie mi czy coś źle robie, źle ćwicze, za dużo serii. Mój trening na klatkę wygląda tak pierwsza seria(taka rozgrzewkowa) 50kg tak z 10 razy później robie 4kolejne serie z 80kg to około tak podniose kolejno 8razy 7, 6, 6 a ostatnią serię robię 70kg z 10 powrórzeń, później na skosie 4serie, rozpiętki na płaskiej, wyciskanie na płaskiej z hantlami i przenoszenie hantli za głowe. Pozatym ćwiczę ogólnierozwojowo. Waże 68kg przy wzroście 178cm. z góry wielkie dzięki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
Zwiększ ciężar rób 3 serie + 1 rozgrzewająca ( 50kh, 70kg, 80kg 9 90kg ) POPROŚ KOGOŚ O POMOC I RÓB WYMUSZONE SERIE z dwie Wtedy siła rośnie jak robisz to " czego nie możesz sam" Spróbuj. Ktoś może jeszcze coś poradzi. Napiz jeszcze tylko jaki masz staż na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
ja na twoim miejscu robiłbym w jeden dzień albo na płąskiej albo na skośnej. Bo tak, to za bardzo przemęczasz ramiona

"Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5294
dzięki wielkie spróbuje dzisiaj coś pozmieniać. Mój staż to tamtego roku w zimie 4 misiące i teraz no prawie 2 miesiace. I w sumie taki sam problem mam z barami też nie chce siła rosnąć a robie 6 serii wyciskania zza głowy sztangą, podciaganie sztangi wzdłuż tułowia, unoszenie rąk ze sztangą i unoszenie hantli w bokiem w góre. Wszystkie inne partie mięśni idą go góry na siłe a to zasługa w szczególności artukułów WODYNa tylko z tymi mam największy problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
własnie co do ramion, staż na siłowni 2 lata, troche już wiem o tym sporcie, tylko ze jest problem, zaczeło się to jakiś miesiąc temu, wcześniej tak niemiałem, strasznie po treningu klaty bolą mnie barki i całe ramoina, ale to do tego stopnia ze nie wyprostuje ich przed siebie.
moj trening na klate, a i cwicze 2x w tyg klate

plaska 4s, 10x60, 8x70, 8x80, 6x90
skos 4s, 10x50, 8x60, 8x70, 4x80
rozpietki skos 3s, 15x18kg

normalny trening na klate a ręce całe obolałe, zaczynam bać się o stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
qwert321 pokombinuj z ćwiczeniami. Na każdym treningu odpuść sobie jakieś ćwiczenie i zobacz wtedy czy ci ramiona nawalają.

"Knowing is not enough, we must apply. Willing is not enough, we must do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2520
do kit spróbuj sobie wyciskanie na barki hantelką albo arnoldki. Mi też bary nie rosły, a jak zacząłem robić te ćwiczenia to odrazu się podziało kożystnie dla nich. Z resztą nie rób za dużo seri bo barki się szybko męczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
bo za duzo serii.

2 miesiące zapewne cwiczysz bez przerwy, dlatego nic nie idzie, bo zapewne sie przetrenowałes.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"Pozatym ćwiczę ogólnierozwojowo"

Siłą w wyciskaniu zależy od wielu czynników, w dużym stopniu od siły barków i tricepsów. Jeżeli resztę grup ćwiczysz byle jak, to może to być przyczyną twoich problemów.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5294
No własnie z barkami też mam problem ale już triceps, biceps, plecy idą super i to dzięki radom WODYNa. Zrobie sobie teraz trzy dniowy odpoczynek i od pon. pozmieniam coś w treningu barków i klaty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka jest różnica?

Następny temat

WODYN

WHEY premium