SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Domowa siłownia - stojaki i wyciąg

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1530
Przeglądałem ofertę MARBO i znalazłem moim zdaniem ciekawy zestaw:
http://www.marbo-sport.pl/2012-zestaw-15-lawka-ms-l002-stojaki-ms-s007-wyciag-ms-w002-prasa-do-nog-ms-a102-modlitewnik-ms-a001-zestaw-4-gryfow-64kg-obciazen.html
Ciekaw jestem Waszego zdania na temat stojaków i wyciągu. Szczególne obawy mam na temat wyciągu - czy po założeniu około 50 kg nie będzie mało stabilny.

Jacek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7193
Stojaki wyglądają stabilnie, lecz co do wyciągu to nie polecam wyciągów do ławek ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218873
Masz możliwość montażu wyciągu do ściany?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1530
KoksuToJa
Stojaki wyglądają stabilnie, lecz co do wyciągu to nie polecam wyciągów do ławek ;)


Zastanawiam się, czy wolnostojące nie byłyby lepsze, ale te łączone chyba stabilniejsze do odkładania sztangi np. przy przysiadach.

OXYTONE
Masz możliwość montażu wyciągu do ściany?


Problem w tym, że z miejscem trochę krucho.

Jacek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218873
Stojaki MS-S007 są idealnym rozwiązaniem.

Pozostaje tylko sprawdzić czy uda się wygospodarować trochę miejsca na montaż wyciągu.

http://www.marbo-sport.pl/wyciag-gorny-i-dolny-do-sciany-mh-w101.html 
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Na stojaku montowanym do ławki nie poćwiczysz sobie lepiej dozbierać trochę zł. i kupić stacjonarny. Poza tym zestaw super.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
oczywiście chodziło o wyciąg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1530
Co sądzicie o takiej klatce zamiast stojaków ?
http://www.marbo-sport.pl/2012-klatka-rack-ms-u012.html
ewentualnie z wyciągiem:
http://www.marbo-sport.pl/2012-klatka-rack-z-wyciagiem-gornym-ms-u004.html
W klatce podoba mi się zabezpieczenie przy wyciskaniu leżąc, nie ma obaw przed przygnieceniem sztangą, drążek w komplecie.
Mam jednak wątpliwości co do wyciągu - pewnie będzie brakowało zaparcia ławki do podłoża i przy ściąganiu większych ciężarów może ciało unosić się do góry. Z drugiej strony różnica w cenie jest niewielka.
Super sprawa byłaby, gdyby z tyłu dało się umocować:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-porecze-do-cwiczen-regulowane-chwyty-d001.html

Zmieniony przez - Jacek20 w dniu 2014-06-27 12:23:53

Jacek

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Posiadam tę klatkę kawał solidnego żelaza dzięki tej maszynie treningi są na 100 % możliwości można na niej ćwiczyć każdą partię mięśniową z wolnym ciężarem. Na co dzień trenuję obciążeniem rzędu 200 kg i wzwyż ze sprzętem nic się nie dzieje. W dziale Marbo napisałem recenzję tej klatki, w razie pytań chętnie odpowiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1530
mariusz1983
Posiadam tę klatkę kawał solidnego żelaza dzięki tej maszynie treningi są na 100 % możliwości można na niej ćwiczyć każdą partię mięśniową z wolnym ciężarem. Na co dzień trenuję obciążeniem rzędu 200 kg i wzwyż ze sprzętem nic się nie dzieje. W dziale Marbo napisałem recenzję tej klatki, w razie pytań chętnie odpowiem.


Użytkujesz wersję z wyciągiem czy bez niego ? Jakie szanse zamontowania:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-porecze-do-cwiczen-regulowane-chwyty-d001.html

Jacek

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Posiadam wersję bez wyciągu (według mnie bardziej funkcjonalna poza tym posiadam wyciąg) Bez sensu montować poręcze kładziesz dwa gryfy na pręty asekuracyjne i już masz poręcze do ćwiczeń sprawdza się w 100 %.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki sportowe.

Następny temat

Strach przed treningiem.

electro
Polecane artykuły