SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

domowa siłownia potrzebny podstawow sprzęt i koszty??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam pech chciał że jakiś czas temu zamknęli siłownię na którą ja wraz z kumplem chodziłem od miesiąca nie byłem ćwicz i czuje jak energia ze mnie uchodzi dla tego kieruje do was pytanie ile może kosztować podstawowy sprzęt na siłownie aby można było ćwiczyć każdą część ciała (gryf, ławeczka z regulacją kąta, dwa stojaki, hantle z regulowanym ciężarem, drążek rozporowy i około 70kg ciężaru) czy coś jeszcze jest niezbędne jak myślicie jaka tego całego zestawu będzie cena?? kupować na allegro czy może polecacie jakiś sklep z tanim sprzętem bo cena jest tu najważniejsza.
A może ktoś z was ma nie drogo na sprzedaż coś co mogło by nam się przydać??

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
około 1500PLN żęby dobrze potrenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Witam. Co do sprzetu polecam wam zrobienie własnej ławeczki o ile macie dostęp do spararki i narzedzi do obrobki metalu.
Ja kupiłem metal na ławke, stojaki i modlitewnik za 70zł, a siedzisko to koszt jakis 30zl. czyli 100zl a cena w firmie to z 450-600
Stojaki zrobicie osobno ławke ze skosami w dol i góre i wiekszość czwiczen wykonacie.


Ja założyłem temat na sfd, dogadałem sie i kupiłem 2hantle, gryf prosty 160cm chyba i 80kg obciązenia polowe firmowych polowe robionych recznie za 270zł wiec tanio.

Cena drązka cos kolo 60-80zł.
Cala taka siłka bedzie kosztować okolo max 500zł jest was dwóch czyli po 250 czyli karnet na kilka miesiecy w siłce.

Cena 1500zł tyczy sie firmy kelton, u ktorej chcialem kupic sprzet ale z odpowiedzia sie spoznili albo ja z zakupem metalu pospieszyłem:)


na stronach 120, 128, 144, 156, 176 macie fajne projekty laweczek. Tam jest duzo wiecej niz laweczki drazek tez sie pewnie znajdzie

https://www.sfd.pl/Ławeczki,_wyciągi...-t71149.html

Pzdr

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1044
Wielkie dzięki sogacz jeśli mogę to na pewno wrzucę

honor i miłość, ja pukam do Twych drzwi, czy jesteś moim bratem?czy otworzysz mi? :):):):):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt do siłowni

Następny temat

TRENING REGENERACYJNY!! WSKAZÓWKI!

WHEY premium