SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening siłowy na masie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez adzik123 z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Witam, na wstępie chce przeprosić, bo pewnie to pytanie pojawialo się już milion razy ale chce po prostu świeże odpowiedzi a więc
1. Co jeść żeby zrobić mase ? ( nie chodzi mi o diete co i jak i kiedy tylko czego jeść więcej np. ryżu dużo a czego mniej )
2. Co robić na treningu siłowym ( chodzi o to, że chce wiedzieć mniej wiecej jakie ćwiczenia ilość powtórzeń,serii czas odpoczynku pomiędzy mam dostępną siłownie normalną 2/3 razy w tygodniu
Co jeszcze robić, żeby nabrać masy i siły ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6943
odpowiem ci tylko na ostatnie pytanie.
zrobić sobie dietę :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137653
No, czego jeść więcej a czego mniej to właśnie dieta. Poczytaj o tym, bo źródła jak ilość wartości odżywczych to temat rzeka. Są takie podstawy: 2g białka, 4 g węgla, 1-1,5 g tłuszczu na kg wagi ciała, wylicz sobie ile musisz czego zjeść żeby to spełnić, podziel na ilość posiłków i szamaj. A trening to weź z postów podwieszonych, tam masz rozpisane, co i ile robić, serie i powtórzenia.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny :)

Następny temat

Redukcja w miesiąc PILNE !!!

electro
Polecane artykuły