Witam.
Ćwiczę obecnie tak jak podałem poniżej. Z racji tego, że nie lubię biegać(przynajmniej nie w takiej formie jak ja to robię) chciałbym zamienić te 35 minut biegania w piątek na 35 minut na worku. Słyszałem, że trening na worku lepiej spala tłuszcz niż bieganie... Tylko nie wiem czy nie lepiej ten worek dać po treningach w czwartek i sobotę jako cardio potreningowe zamiast biegania w piątek.
Oczywiście dieta redukcyjna.
Moje treningi:
Poniedziałek - trening w klubie K1
Wtorek - wolne
Środa - trening w klubie K1
Czwartek - trening obwodowy w domu
Piątek - bieganie ok. 35 minut
Sobota - trening obwodowy w domu
Niedziela - wolne
Pozdrawiam
Jakub
Ćwiczę obecnie tak jak podałem poniżej. Z racji tego, że nie lubię biegać(przynajmniej nie w takiej formie jak ja to robię) chciałbym zamienić te 35 minut biegania w piątek na 35 minut na worku. Słyszałem, że trening na worku lepiej spala tłuszcz niż bieganie... Tylko nie wiem czy nie lepiej ten worek dać po treningach w czwartek i sobotę jako cardio potreningowe zamiast biegania w piątek.
Oczywiście dieta redukcyjna.
Moje treningi:
Poniedziałek - trening w klubie K1
Wtorek - wolne
Środa - trening w klubie K1
Czwartek - trening obwodowy w domu
Piątek - bieganie ok. 35 minut
Sobota - trening obwodowy w domu
Niedziela - wolne
Pozdrawiam
Jakub
Krzysztof Piekarz