Witam mam 23lata około 76kg i nie wiem co teraz robić czy redukcję czy masę ? Masę to wyliczyć ilość kcl + 2g białka + 0,8g tłuszcze na kg ciała :) Jak bym robił redukcję to nie wiem szczerze jak za bardzo ile kcl + ile białka i tłuszczy na kg ? Mógłbym robić masę, ale boję się, że mnie zaleje bardziej. I widzę kilka opcji np masa + co drugi dzień areoby, albo sama masa, albo redukcja z ... ? Jak to najlepiej rozwiązać :)
Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać chętnie odpowiem :)
To są zdjęcia z rana po przebudzeniu jak zjem brzuch jest większy ;/

Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać chętnie odpowiem :)
To są zdjęcia z rana po przebudzeniu jak zjem brzuch jest większy ;/
"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"
Krzysztof Piekarz