SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA czy REDUKCJA ? co pierwsze

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
Witam mam pewną rozkminke, bo nie wiem od czego dokładnie zacząć, ćwiczę do w domu trening Mawashiego, aktualnie wersja trudniejsza
Waga 80kg
Wzrost 183cm

Nie wiem czy mam lecieć z dietą na masę czy bardziej z redukcją. Zatłuszczony głównie jestem na klatce, brzuchu, mogę złapać i taka fałda, ewentualnie skóra będzie miałą od 4-6 cm, ? Po redukcji wyglądał bym jak patyk bo, mało mam mięśni.

Co polecacie ?

Z góry dziękuje, pozdrawiam :)

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fotka by się przydała, ale jak jest tłuszcz i mało mięśni to do lutego pomasuje i potem redukcja jak chcesz jakoś na plażę wyskoczyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
haha :D anubis zaj**iste masz odpowiedzi :D aż się uśmiałem, ale dobrze dobrze, no to ok ! będe leciał dalej z masą odpuszczam aeroby teraz, zobaczymy jak organizm się zachowa, bo wcześniej ćwiczyłem i biegałem 4x w tygodniu, to może i waga nie szła, bo nadal było 80, ale obwody szły w górę :)
Dzięki jeszcze raz za odp ! :)

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
tylko najgorzej boje się tego, że czytałem ostatnio parę razy właśnie, że jak ktoś ma tłuszczu troszkę więcej, to właśnie ciężko jest masować

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Zależy od bf'a ;] Michał Karmowski ostatnio mówił ,że jak ktos ma ~ bf 20 to lepiej zredukować bo więcej fatu niż mięcha się zbuduje,z drugiej strony jak strtujesz z niskiego bf'a dłużej możesz masować bo długo będzie niski poziom tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
właśnie też oglądałem Karmowskiego i to usłyszałem i tak zmieszało troszkę mnie, ale jak zrobię redukcję, to po prostu nie wiem będe miał w bicepsie 29 może kuźwa ;d ja mam 21 lat :D

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Oczywiście masę z głową rób by się nie otłuszczać bardziej juz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
podeśle jutro fotki tutaj, tylko powiedz mi jakie mają to być foty, normalne, czy mam złapać mniejwięcej pokazać ile tego fatu jest ?

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Normalna z przodu i bokiem, twarzy nie musi być no i bez napinek, tak jak luźno stoisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
A tak apropos miałeś już styczność z dietą ? bo od tego to zależy,ciężko Ci będzie budować "suchą masę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1082
owszem, mam,
1,5g-2g białka na kg masy ciała
4g węgla na kg masy ciała
1g-1,5g tłuszczu na kg masy ciała

ZARAZ podrzucę zdjęcia

Rób w życiu to co ci daję progres, wszystko inne to ŚMIECI.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASE.

Następny temat

poczatki z silownia

WHEY premium