SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA CZY REDUKCJA ? POMOCY !!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Witam!

Proszę o pomoc.
Mam 191 cm wzrostu i 91 kg wagi. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu. Od ponad 2 tygodni jadę na CM3 (jabczan) + SAW (przed treningówka). Nie wiem jak mam jeść? Próbuje samemu ułożyć dietę tak żeby wszystko szło w mięśnie a nie odkładało się w tłuszcz. Zaznaczam, że mam tendencje do tycia. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam !!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
a ile ćwiczysz? jak mniejwiecje oceniasz bf? jeżeli zaczynasz to na twoim miejsu zrdeukowałbym a poźniej z głową masował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Ćwiczę od ponad 2 miesięcy. ile musiałbym zrzucić. Zanim zacząłem ćwiczyć warzyłem 93 kg. Schudłem do 86 a teraz chyba po CM3 mam 91 kg. Nie mam jeszcze diety ale staram się jeść mało a często. mniej więcej to co ludzie piszą na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
nie masz diety ale juz masz suple <brawo> właśnie dołączyłeś do grona totalnych zółtodziobów co wydali kasę na marne, ani kretka ani przedtreningówka na tym etapie nie zadziałaja na Ciebie jak powinny, skup sie na misce i tym co i kiedy jesz i jak to na Ciebie działa, sama waga i wzrost nic nam o Tobie nie mówią chcesz podpowiedzi daj zdjęcie ja też ważę ~90kg przy 191cm i mogę się założyć o kratę piwa że wyglądamy kompletnie inaczej

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
rozpisałem sobie ile tłuszczy, węglowodanów i białek powinienem jeść dziennie ale mam problem w rozpisaniu tego na posiłki. Czy mogę to jakoś zrobić zaglądając do internetu niepłacąc za to ? Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
a jaki asz problem z rozdzieleniem tego na posiłki? Jeden pieron w jakim posiłku co będzie, jedynie okołotreningowo unikaj tłuszczy i podziel tak by bilans dzienny się zgadzał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
no anubis nic dodac nic ujac .wymieszaj wszystko w jednej misce i podziel na 6 posilkow gotowe no oczywiscie to tak obrazowo nie bierz tego doslownie ale mniej wiecej o to chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przytycie

Następny temat

kreatyna a nikotyna

WHEY premium