Witam po okresie masowym postanawiam zrobić redukcje i zejść do 10/12 %bf.
Płeć: M
Wiek: 18
Masa ciała: 79
Wzrost: 175
Obwód klatki: 109
Obwód ramienia: 38.6
Obwód talii: 97
Obwód uda: 60
Aktywność fizyczna w skali tygodniowej: 2xFBW 2x aero po 30 min w dni oddzielne od silowni.
Cel: Redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: ok
Zażywane leki: brak
Ograniczenia treningowe: brak
Przebyte urazy: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane dotychczas diety: dieta na mase niestety jadlem slodycze i stąd tluszcz.
Na masie jadłem okolo 2700 kcal + słodycze wiec kalorii było więcej.
Tą dietę stosuję od poniedziałku, nie podjadam, pije tylko wode.
Proszę o ocene diety i ew. poprawienie jej . Z góry dzieki
Zmieniony przez - mgism23 w dniu 2014-03-19 17:49:25
Płeć: M
Wiek: 18
Masa ciała: 79
Wzrost: 175
Obwód klatki: 109
Obwód ramienia: 38.6
Obwód talii: 97
Obwód uda: 60
Aktywność fizyczna w skali tygodniowej: 2xFBW 2x aero po 30 min w dni oddzielne od silowni.
Cel: Redukcja
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: ok
Zażywane leki: brak
Ograniczenia treningowe: brak
Przebyte urazy: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane dotychczas diety: dieta na mase niestety jadlem slodycze i stąd tluszcz.
Na masie jadłem okolo 2700 kcal + słodycze wiec kalorii było więcej.
Tą dietę stosuję od poniedziałku, nie podjadam, pije tylko wode.
Proszę o ocene diety i ew. poprawienie jej . Z góry dzieki
Zmieniony przez - mgism23 w dniu 2014-03-19 17:49:25
Krzysztof Piekarz
