SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy redukcji IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

33

Masa ciała

118

Wzrost

188

Obwód klatki

podam póżniej

Obwód ramienia

jw

Obwód talii

jw

Obwód uda

jw

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

3xFBW

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

ujdzie

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

nie wiem

Przebyte urazy

3krotne złamanie przedramienia lewego, nie mogę dobrze trzymać sztangi prostej podchwytem, niedawno mialem złamanie 3 kosci srodstopia

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

w sumie brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Cześć. Mam 33 lata i mam zamiar w końcu zrobić coś dla siebie i wziąć się za siebie, by czuć się lepiej i żeby morale poszły w górę:). Od przyszłego tygodnia mam urlop więc pomyślałem, żę będzie to dobry okres na start z dieta i na poważnie z siłownią. Cel to redukcja około 30kg najlepiej do maja 2015, powoli ale zdrowo, tyłem 15 lat więc teraz można się trochę po odchudzać. Jak w ankiecie napisałem miałem 3krotne złamanie przedramienia lewego, który lekko ogranicza mi ruch obrotowy przedramienia, ale bez tragedii, a także w lipcu złamałem 3 kości śródstopia i palce w prawej nodze, do połowy listopada byłem w gipsie, a do połowy stycznia łaziłem o kulach. Noga trochę boli jak się chodzi ale idzie się przyzwyczaić ;).
Jako, że chcę być męski to i odchudzać się mam zamiar po męsku, dlatego tutaj trafiłem.
Zapotrzebowanie wyszło mi 3400kcal, więc pomyślałem o 3000kcal na start w DT i około 2600 w DNT.
B- 240g=960kcal=2g/kgmc
T- 118g=1062kcal=1g/kgmc
WW-reszta=978kcal/4=245g

Jeść będę 16:30-24:00

Trening FBW A-B-A 3x12, przed 10 min rowerku/orbitreka
A
Przysiad ze sztangą
Zarzut ze zwisu
Wiosłowanie sztangą
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
Uginanie ramion ze sztangą

B
Push Press
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku (tu wykorzystam taką maszynę co odciąza)
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc

Powiem szczerze, że moje wytrenowanie jest zerowe, w poniedziałek robiłem przysiady z sama sztanga 20kg a od wtorku nie mogę chodzić ani usiąść :) Mam nadzieje, że z tyg na tydzień będzie lepiej. Tutaj i tak mam zamiar cwiczyc z umiarem ze względu na stopę, żeby jej nie obciążać na maxa.

Co do diety mam nadzieje że się wkleiła, jak nie to potem poprawię.
Dodam jeszcze że dostałem suplementy ale nie wiem czy je brać. BCAA zapakowane chyba 500g, czytałem ze można przy IF w trakcie treningu albo zaraz po 1g/10kgmc, białko otwarte nie wiem jak z data waznosci, i jakiś slaby spalacz z data waznosci do lutego 2014(gdzieś czytałem ze do 3 miesięcy po można brać)
Co do diety to oczywiście będę zmieniał zrodłem białka będzie miecho, twarogi jaja i to odzywka jak można szamać, Tluszcze- oliwa z oliwek, ryby, orzechy, awokado, WW- kasze, ryz, chleb pelnozioarsty wafle.Warzyw nie będę wliczał. No nie wiem co więcej tutaj napisać. Jest trochę czasu jeszcze mam nadzieje ze uda mi się z wasza pomocą doprowadzić to żeby miało ręce i nogi. Zdjęcia poglądowe mogę wrzucić, ale pewnie dopiero jutro jak nie w weekend. Obwody tez podam jak kupie cm ;] Jak będzie wszystko już cacy to chętnie poprowadzę tutaj dziennik, dla lepszej mobilizacji oraz wytykaniu mi błędow.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wrzuć zdjęcie jak możesz. Z ankiety niestety niewiele wynika. Dieta wydaje się ok. Jednak wklejaj tez inne dni to zobaczymy jak to wygląda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Pomiary zrobię jak wrócę z pracy, szkoda,że nie da się edytować ankiety, bo będzie mniej czytelnie, co do zdjęć postaram się sam dziś zrobić, ale niestety będą to zdjęcia robione telefonem.
Wrzucam zdjęcie jedzenia w DNT



Obwód klatki: 117cm
Obwód ramienia: P37cm, L35cm
Obwód talii: Pod pepkiem 118cm, na wysokości pępka 125!cm
Obwód uda: 61cm
Zdjecia masakra ale wrzucam




Zmieniony przez - czaaaki w dniu 2014-03-19 17:19:29




Zmieniony przez - czaaaki w dniu 2014-03-19 17:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
W sumie aż tyle białka, przy dość wysokim %bf nie potrzebujesz. Jednak ogólnie dieta jest ok. Zobaczymy jak trening.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Trening jest napisany w 1 poscie. Jak obnizyc białko to czym zastappic zeby kalorycznie było ok?

Zmieniony przez - czaaaki w dniu 2014-03-19 18:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
możesz dać mniej białka ale nie musisz
2g to rozsądna ilość
jak zmniejszysz to możesz dodać węgli albo fatu

co zrobisz będzie dobrze

daj sobie 2-3tygodnie [trzymaj michę na 100%] i wówczas zrób pomiary

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
Ok to zostawie tak jak jest przez te 3 tyg.
Sprawdziłem date na białku i jest przeterminowane ponad rok wiec pojdize do smieci, a co ze spalaczem i BCAA? Spalacz w sumie tez juz po terminie ale dopiero miesiac, BCAA ma jeszcze z pol roku waznosci. Rozumiem ze ucinanie tych 100g WW w DNT jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Miesiąc po terminie, możesz śmiało szamać według mojej opinii. Generalnie na twoim miejscu nie myślał bym o odżywkach w tym miejscu, są póki co na prawdę zbędne. Jeśli chcesz coś koniecznie to pomyśl o białku i jak nie wciśniesz w siebie odpowiedniej ilości z diety, sobie wypij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
W takim razie spalacz pojdzie na smietnik a BCAA zostawie moze za 3-4 miesiace zaczne brac, jak sie złapie troche miesnia bo na chwile obecna to w sumie nie ma czego chronic.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek po treningu

Następny temat

Pomoc z dietą.

WHEY premium