Witam
Mam 2 treningi MMA w tygodniu (wtorek i czwartek) oraz 2 treningi siłowe(poniedziałek i piątek - "Plan wg. juniora podany przez Knife") i zastanawiam się nad dodaniem jednej sesji crossfit w tygodniu(środa) oraz np. bieganie/interwaly w sobotę. Co o tym myślicie, mogę dołożyć ten crossfit do swojego planu treningowego ?
Mam 2 treningi MMA w tygodniu (wtorek i czwartek) oraz 2 treningi siłowe(poniedziałek i piątek - "Plan wg. juniora podany przez Knife") i zastanawiam się nad dodaniem jednej sesji crossfit w tygodniu(środa) oraz np. bieganie/interwaly w sobotę. Co o tym myślicie, mogę dołożyć ten crossfit do swojego planu treningowego ?
Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....
NO PAIN NO GAIN !!!!
Krzysztof Piekarz
