SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT/Masa na tłuszczu s.15

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaka cena jeśli można wiedzieć ? Bo nie słyszałem o tym wcześniej, no ale jak człowiek nie czyta i nie słucha to i zacofany jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
wiesz co różnie, zależy od ilości tabsów i ilości yohy w nich. ja czystą, 150tab po 10mg kupilem za 123zl chyba, najtaniej jak sie dalo. inne byly np. 50tab 7,5mg za 70zl(mogłem cos pokrecic :D)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie tak patrzę i oceniam.Ceny nie wygórowane, a efekt mnie ciekawi. Jednak na razie pozostanę w sferze ciekawości, bo dietę bogatą w tłuszcze dopiero od niedawna stosuję i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie konkretnego Póki co 2kg poleciało w dół
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
powoli do celu :P


+ troche warzyw, to te 60g myślę że węgli wyszło;p




Zmieniony przez - CFnewbie w dniu 2014-02-25 20:41:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
Dzisiaj rano na czczo pograłem troche w kosza - lipa bo za zimno jednak, do tego dawno nie gralem i jakis dziadowy sie zrobilem :D skutecznosc na poziomie 5% moze haha xD ale poskakalem pobiegalem i dobra. slabo kondycyjnie, jeszcze na bilard ide i to tyle z ruchu dzisiaj xd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
oj kusi zeby zjesc pączki. chyba zrobie zdrowe faworki ale to itak 150g wegli:/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
zjadłem 2 pączki, zjem jeszcze lody i tyle, ale potreningowego to ja ledwo co mialem wiec ogolnie lipa jest xd:/

trening
podciąganie
ok 90 powtórzeń w różnych chwytach w 9s.
wiosło
10-15p x 60-90kg 5s
wiosło wyciąg dolny
5s 50-67kg 10-15p
szrugs sztanga
60-120kg 5-6s 15-30p
cardio 15min

cos nie ogarniam dzisiaj xd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
przemilcze to co zrobiłem xDDDD jutro rano na czczo aero xDDD wiec mozecie sie domyslać xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile zjadłeś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 21 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9625
CIII, NIC.

źle się czuje coś. NAJGORSZY trening w zyciu chyba, 0 pomyslu, zerio czucia, zero checi - masakra. po części wina byłej ale szukam gdzie indziej przyczyny. może zbyt duża dawka johy jak na poczatek? moze z 10mg zmniejsze narazie na 5??

do tego ważna rzecz. brak apetytu. jem to co wcześniej, jest dobre, ale nie mam takiej ochoty na to. czuje że mam pod gardłem jedzenie, WTF?


Zmieniony przez - CFnewbie w dniu 2014-02-28 19:07:04
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 3 dniowy na masę- domowa siłownia

Następny temat

Proszę o poprawę planu treningowego

Shoty
Polecane artykuły