Szacuny
0
Napisanych postów
6
Wiek
26 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
53
Cześć mam pytanie chcę zacząć trenować muay thai. Mam 15 lat, ale jestem dość niski mam tylko 155cm wzrostu, i ważę 43 kg. Narazie robię tylko brzuszki, pompki, przysiady. Czy warto zapisać się na treningi czy poczekać aż urosne i przybiorę na masie?
Pozdrawiam
Szacuny
7
Napisanych postów
922
Wiek
31 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14242
Masa nie jest potrzebna do sportów walki. Idź na trening tam też będziesz się rozwijał i po prostu będziesz miał szybciej efekty, niż miał byś czekać. pozdro
Szacuny
3
Napisanych postów
145
Wiek
40 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1332
czodak, zdecydowanie zapisuj się na MT, jak najszybciej. Pomyśl sobie, że jak będziesz dzielnie uczęszczał na treningi to za 3 lata nikt ci w liceum nie podskoczy :D Tylko pamiętaj, MT ni sente nashi ;)
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Wiek
26 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
53
zaczynam od poniedzialku ;) ale nie muay thai ale zwykly boks. poniewaz rodzice sie nie zgodzili na tajski bo boja sie ze cos sb zrobie ale po jakims roku zaczne trenowac tajski bo rodzice zobacza ze nie umarlem ani nic powaznego sb nie zrobie ;) dzieki za odp.
ps.. sorry za ort ale pisze z tabletu i jednak trudno jest
Szacuny
3
Napisanych postów
145
Wiek
40 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1332
czodak
zaczynam od poniedzialku ;) ale nie muay thai ale zwykly boks. poniewaz rodzice sie nie zgodzili na tajski bo boja sie ze cos sb zrobie ale po jakims roku zaczne trenowac tajski bo rodzice zobacza ze nie umarlem ani nic powaznego sb nie zrobie ;) dzieki za odp.
ps.. sorry za ort ale pisze z tabletu i jednak trudno jest
No i świetnie, boks ci się bardzo przyda. Powodzenia.
Muszę jednak wtrącić, że nie ma logiki w decyzji twoich rodziców ;)
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Wiek
26 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
53
tzn to ze nie widzicie logiki to ok zaraz wyjasnie ;)
poniewaz(wiem ze nie powinno zaczynac zdania od poniewaz ale cóż :) rodzice twierdza ze po kilka treningach zrezygnuje a oni nie chca placic skoro mam zrezygnowac a boks za darmo. zawsze bd mial razniej bo ide z kolega ;) pierwszy trening mam w poniedzialek.
a po zatym brat ( ma 25 lat) trenowal muay thai ale dostal ciezkiej kontuzji kolana i chodzi teraz na rehabilitacje itd dluga historia.
edit. przynajmniej mam wieksza motywatcje zeby pokozac rodzica ze jestem wytrwaly i ze sztuki walki mnie kreca ;)
Zmieniony przez - czodak w dniu 2014-02-28 19:54:20
Szacuny
2
Napisanych postów
142
Wiek
38 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2357
Ja na początku poszedłem z bratem tyle że i ja i on to stare konie :) fajnie że macie boks za free więc jak najszybciej wyciągnij z niego jak najwięcej i napieraj na rodziców o pójście na muay thai, które jest najlepsze. A żeby przekonać rodziców, że Ci zależy dawaj z siebie 100% na treningach a ze sprzętem kombinuj, np na tablicy jest od zatrzęsienia sprzętu który ktoś użył "kilka razy" i idzie wyłapać perełki po np 40zł za rękawice Jak się chce oszczędzić to trzeba szukać ale warto