SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muay thai - czy sie nadaje?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam chcialbym sie spytac io kilka spraw zwiaznych z muay thai. Chodzi mi glownie czy mozecie mi mniej wiecej nakreslic czy sie nadaje: mam 188 cm i 73 k ( chudy baerdzo) i mam skolioze... Najbardziej wlasnie sie boje o plecy, czy dam rade? czy czy zaszkodzi trening na moje plecy , czy pogorszy stan?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
Jeśli chodzi o wzrost/wage , wydaje mi się, że ok. A co do pleców, powinieneś się skonsultować z ortopedą, ewentualnie pogadać z trenerem, oni powinni Ci powiedzieć, czy Twoja wada może być jakąś pzreszkodą ( nie wiemy jak znaczne jest to skrzywienie, a nikt pzrez internet diagnozy nie postawi) pozdro

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168
Wzrost i waga nigdy prawie nie przeszkadają trenować (wyłączając np.otyłość monstrualną). Odnośnie skoliozy KoZIP ma rację - lekarz będzie wiedział najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ok ale np jak jestem mega malo rozciagniety to nie przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Ja trenuje kung fu i mój kumpel z treningu miał coś z plecami. Zrobił sobie miesięczną przerwe ale nidługo znowu mu coś strzeliło. Teraz przez trzy miechy nie moze w ogóle trenować
Więc Tobie radze skonsultowac sie z lekarzem i zaczynac bardzo ostroznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Z tego co pamiętam przy skoliozie nie można za dużo skakać i wykonywać ćwiczeń skrętnych na kręgosłup. Może byś tak najpierw powalczył z tym skrzywieniem, a dopiero później zajął się MT. Przecież skoliozę można korygować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba...

Następny temat

Pictures of Felipe Costa seminar´s at Pardoel last friday

WHEY premium