SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai czy Kick-boxing?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 144 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1324
mam do wyboru ćwiczyć Muay Thai lub Kick-boxing ? nic wcześniej nie trenowałem choć zacząłem od 3 tygodni trenować na siłowni. Proszę o pomoc co wybrać:) Treningi zaczynają się od października.
Chciał bym się zapisać w myślenicach w szkole kościuszki w liceum.
http://uksbarbakan.pl/

wiek 17lat
waga 62 kg

jak coś podać to piszcie, czekam na odpowiedzi:)

Zmieniony przez - mazianarky w dniu 2010-09-27 17:15:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Zależy co Ci się bardziej podoba... Zobacz charakterystykę obu stylów i przejdź się zobaczyć jak wyglądają treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
jak się nie mylę to w mt masz dodatkowo łokcie i kolanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
j.w i klincz ktory nie kazdy lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
zalezy co ciebie bardziej kreci. Typowy kickboxing dla mnie jest bardziej komiczny, z efektownymi kopnieciami. Mt za to to twarda stojka z kolanami, lokciami i klinczem. Najlepiej przejsc sie i tu i tu na trening, wtedy zobaczysz co cie bardziej rajcuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
w takich pytaniach najlepiej odpowiadać ...
A co wolisz kick-boxing czy muay thai ?:D
Idź na trening jak wyżej piszą i wybierz... i zobacz w internecie filmiki stylów i czym się charakteryzują oraz sprawdź który trener lepszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Oba to style uderzane zależnie od szkoły, ale najczęściej w KB masz lepszą bokserkę, kopie się inaczej tu już mi ciężko powiedzieć który sposób lepszy, w MT masz walkę w klinczu, dochodzą łokcie, kolana (u mnie na kicku mamy trochę kolan, ale nie ma porównania).
Czyli jest trochę różnic... ale wg mnie na te różnice możesz patrzeć jak jesteś z dużego miasta gdzie masz łatwy dostęp do wielu klubów, jeżeli tak nie jest sprawdź który klub ma lepsze osiągnięcia sportowe, później pójdź na trening tu i tu i zobacz gdzie lepsza atmosfera.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Generalnie to to samo. Idź tam gdzie lepiej uczą.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
ew. masz jeszcze MMA w Myślenicach - jednym z trenerów jest tam 2 - krotny mistrz polski w kickboxingu - Piotr Snopkowski ( ponadto instruktor muay thai i boksu)... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1213
Trenowałem kicka 8 miesięcy. Od września zapylam na boks tajski.

Na boksie tajskim mam lepsze rzeczy tzn, low kick, klincz, kolana, łokcie (na razie nie używamy bo nie mamy kasków) Tylko trochę ale to na rękawice)

Zależy czy na kick-boxingu będą Cię uczyć low kicka i w ogóle gdzie Ci się bardziej podoba. Kiedy odpowiadają Ci treningi, kto je prowadzi, jak je prowadzi, ile trwają i ile ich jest. Sam musisz wybrać. Ja polecam boks tajski w moim przypadku więcej ciekawszych rzeczy
pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
a mogli byście podać parę nazw np. kickboxing, mt i stronę czy coś gdzie mozna znaleźć info o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na poprawę siły ?

Następny temat

TRENING DODATKOWY W DOMU

WHEY premium