SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa 4 razy w tygodniu...???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
SIemanko mam prośbe czy mógłby mi ktoś rozpisac trening na mase na 4 razy w tygodniu...W danym czasie ćwicze 3 razy w tygodniu ale mam maxymalnie duzo czasu... aaa i nienamawiajcie mnie do treningu cyklicznego gdyż u mnie jest na to za mała siłownia i nieda sie go prowadzić w odpodnich ryzach czasowych...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę bardzo:

1 dzień: klatka + triceps
2 dzień: wolne
3 dzień: grzbiet + biceps + przedramie
4 dzień: wolne
5 dzień: barki + brzuch
6 dzień: nogi
7 dzień: wolne

*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17298
dla porownania mam taki trening na mase
1 dzien klata i biceps
2 dzien plecy i brzuch
3 dzien wolne
4 dzien wolne
5 dzien barki i triceps
6 dzien nogi i brzuch
7 wolne
co o tym sadzicie?

"Staraj się być najlepszy,rób więcej niż możesz,kochaj przyjaciół,mów prawdę,bądź wierny i szanuj swojego ojca oraz matkę.Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie.Uczynią cię silnym,napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości"
Joe Weider
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
oo spoko sogi dla was jusz lecom....ale mam pytanie ile ćwiczeń na daną partie mięśni powinienem zastosowac...:)...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o ilosc cwiczen seri ipowtorzen to zalecam na duze grupyt typu klata grzbiet nogi wykonywac po 3cwiczenia po 4serie i6-12pow na mniejszcze wystarczy dwa cwiczenia w3seriach i 6-12powtorzen zycze powodzenia pozdrawiam
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3811
dzięki all za dobre rady... dalej jusz sam dam sobie rade z tym treningiem... rzecz jasna sogacze zostały wam wszystkim prze zemnie jusz przyznane... pozdro for all...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6435
nie masz abona


**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 29159
rolf przeciez nie dostales zadnej rady jeszcze





ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pomocy jak mam ćwiczyć na mase
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
panda001 ZAŁOŻ OSOBNY TEMAT.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Drążek- Podciąganie help

electro
Polecane artykuły