Witam
Mam maly problem... Jestem na redukcji od wrzesnia 2013 roku. Dieta dopieta na ostatni guzik. Zrzucilem w tym czasie juz 14 kg. z 107 na 93 ale od pewnego czasu brakuje mi sil i motywacji do treningu. Pracuje w systemie 4 na 4 (tj. 4 dni po 12h od 6 do 18 i 4 dni wolnego) i po 12h pracy jak ide na trening to brakuje mi sil, motywacji i nie ma za bardzo pompy. W dni wolne od pracy nie jest najgorzej. I tu pytanie... Czy mozecie mi doradzic jakas przedtreningowke ktora by mnie pobudzila i dodala troche sily po tych 12h pracy jak ide na trening ale zarazem nie wplywala za mocno na bilans kaloryczny diety ? Biore rowniez spalacz ale biore go juz dosyc dlugo i powoli przestaje odczuwać znaczne skutki pobudzenia. Zaczalem tez pic mocna kawe 20 min przed treningiem ale nie widze za duzej roznicy. Czy ktos moze cos doradzic ? Z gory dziekuje za pomoc.
Mam maly problem... Jestem na redukcji od wrzesnia 2013 roku. Dieta dopieta na ostatni guzik. Zrzucilem w tym czasie juz 14 kg. z 107 na 93 ale od pewnego czasu brakuje mi sil i motywacji do treningu. Pracuje w systemie 4 na 4 (tj. 4 dni po 12h od 6 do 18 i 4 dni wolnego) i po 12h pracy jak ide na trening to brakuje mi sil, motywacji i nie ma za bardzo pompy. W dni wolne od pracy nie jest najgorzej. I tu pytanie... Czy mozecie mi doradzic jakas przedtreningowke ktora by mnie pobudzila i dodala troche sily po tych 12h pracy jak ide na trening ale zarazem nie wplywala za mocno na bilans kaloryczny diety ? Biore rowniez spalacz ale biore go juz dosyc dlugo i powoli przestaje odczuwać znaczne skutki pobudzenia. Zaczalem tez pic mocna kawe 20 min przed treningiem ale nie widze za duzej roznicy. Czy ktos moze cos doradzic ? Z gory dziekuje za pomoc.
Krzysztof Piekarz