SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Coś na masę .. :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, zakończyłem nie dawno cykl kreatynowy ( jabłczan ) .
Obecnie mam przerwę od odżywek ale planuje zakupić coś na masę :)
Tylko nie wiem jeszcze co ...
Do dyspozycji mam około 200 zł
Chciałbym coś dobrego, po czym masa naprawdę pójdzie, i żeby cena nie była makabryczna ;)
Polecicie coś ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
witam
na mase,to dosc wzgledne pojecie,ale optymalnie byloby zaopatrzyc sie w jakies bialko,bulka,gainera,mysle ze dobrym wyborem bylby bulk trec hard mass 2,8 kg za jakies 180 zł.Pamietaj o diecie i dobrym treningu,bo to jest najwazniejsze w budowaniu masy:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
po co wciskasz mu bulka, wiesz jak jego dieta wygląda?
to tylko zarcie w prochu do uzupelnienia jest...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Dietę mam, właśnie zastanawiam się nad Gainerem + kreatyna, ale mam na myśli też coś z innej beczki ..." metke "
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Chciałbym kupić coś co zadziała ... Do gainera mam wątpliwości chodzą różne opinie ...
Poprostu nie chcę wyrzucić kasy w błoto ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
dexterpro
Jakbys dobrze przeczytał moja wypowiedz zauwazylbys,ze napisalem,iz trening i dieta najwazniejsza:)
Kaii
Jesli stosowales kreatyne topowinienes zrobic przerwe,kreatyne stosujemy od 2 do 4 cykli w roku,kazdy od 4 do 8 tygodni,analogicznie,jesli brales przez 2 miesiace,zrob przerwe 2 miesiace.Co do metki,to powiem tak"nawet 100 tabletek metki nie zastapi dobrej dietki" jesli bedziesz przestrzegal diety plus stosowal gainera,tudziez bulka to uwierz ze z pwenoscia nabierzesz masy.Nie sluchaj ludzi ktorzy mowia "to nie dziala" pamietaj kazdy organizm jest inny i naczej reaguje...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
Kaii
Dietę mam, właśnie zastanawiam się nad Gainerem + kreatyna, ale mam na myśli też coś z innej beczki ..." metke "


ogarnij podstawy nie kwalifikujesz się w żadnym stopniu do jakiegokolwiek środka dopingującego, nie wykorzystałbyś działania metki

zadbaj o porządną zbilansowaną dietę bo to klucz do sukcesu w tym sporcie później dorzuć kreatynę i inne suplementy a doping wybij sobie z głowy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę brać Kreatynę z HGH DAY ??

Następny temat

Jakie suple do na regeneracje?

electro
Polecane artykuły