Obecnie jestem po półrocznym okresie redukcji, waga spadła o prawie 12 kilogramów, jako że nie mam zbytniego dostępu do siłowni, basenu czy czegokolwiek w pobliżu, więc chce ułożyć swój własny trening domatora.
Dysponuję jak na razie jedynie hantlami 2 razy po 7 kg, ale też mam jeden ważny przyrząd, swój własny ciężar ciała, nic więcej. Właściwie nie proszę po rozłożeniu go, a jedynie podanie ćwiczeń na poszczególną partię ciała, jeżeli jest to mozliwe. Typu biceps- wyciskanie hantli na kolanie itp. itd.
Dzięki z góry, pis joł :D
Dysponuję jak na razie jedynie hantlami 2 razy po 7 kg, ale też mam jeden ważny przyrząd, swój własny ciężar ciała, nic więcej. Właściwie nie proszę po rozłożeniu go, a jedynie podanie ćwiczeń na poszczególną partię ciała, jeżeli jest to mozliwe. Typu biceps- wyciskanie hantli na kolanie itp. itd.
Dzięki z góry, pis joł :D
Krzysztof Piekarz