SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek nowego stylu życia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Witam wszystkich ;)

Na początek przedstawię wam moje "wymiary i możliwości", że tak powiem. ;)
Mam 15 lat, ważę 90 kg, a mierzę 185cm. Od 5 lat trenuję piłkę nożną, więc nie jest ze mną tak źle. Jestem w stanie zrobić ok. 70 pompek, z bieganiem też nie mam problemów. Na drążku potrafię podciągnąć się ok. 15 razy. Mimo to, że jestem dość wysportowany, moja sylwetka jest kiepska, nawet bardzo.
Z tego powodu, planuje się w styczniu zapisać na siłownię.
Moim celem jest, po pierwsze: spalenie tkanki tłuszczowej. Po drugie: sprawienie że będę bardziej "nabity" (większy, szerszy). Nie zależy mi na jakiejś super rzeźbie. Chcę po prostu nie mieć odstającego brzucha i wyglądać na "konkretniejszego" chłopaka ;)
Tutaj przechodzę do sedna mojego wątku. Czy ktoś z was, mógłby pomóc mi w stworzeniu planu treningowego, na siłowni?
Jeżeli znalazłby się ktoś chętny, to proszę o zgłoszenie się. Wspólnie razem byśmy coś wykombinowali.
Pozdrawiam i z góry dziękuję! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
#1
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
#2
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

A po trzecie. Proponuję trening domatora. Żeby na początku rozruszać trochę ciało. Jeżeli robisz 70pompek, to zacznij je utrudniać.. Np. nogi połóż na łóżku, tak żebyś plecy miał lini prostej. Albo dorzuć ciężar na plecy itd. Poczytaj trochę i zgłoś się z tym co chcesz wzmocnić. Wtedy ktoś na pewno Ci pomoże. To co napisałeś jest po prostu zbyt ogólnikowe.

Zmieniony przez - Munga w dniu 2015-01-01 13:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Widzę że masz jakąś tam wiedzę na ten temat. Mogę zwrócić się do ciebie o pomoc na pw? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Są osoby znacznie bardziej bogate w wiedzę na tym forum. Wypełnij ankietę. A nóż widelec odpisze ktoś, kto Ci pomoże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Ok, dzięki za rady. Jeszcze jedno pytanie organizacyjne ;)
Jestem nowy na tym forum i nie za wiele ogarniam. Gdzie mam wrzucić wyniki tej ankiety? Do tego postu, czy umieścić to gdzieś na profilu?


Zmieniony przez - Podrooba w dniu 2015-01-01 13:58:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wklej tutaj:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Tutaj w temacie. Najlepiej jeszcze opisz swoją dietę. Wszystko jest na forum. Opracuj na podstawie tego linku, który zapodałem i wtedy będziemy wiedzieć co Ci 'dolega' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
Wiek : 14,5
Waga : 90kg
Wzrost : 184cm
Staż treningowy: 5,5 lat gry w piłkę nożną. Ciężko by to wszystko opisać, ale uznam to za trening ogólnorozwojowy. W takim razie: 3 lub 4 razy w tygodniu trening ogólnorozwojowy przez ostatnie 5 lat :D
Obwód pasa: 93cm (mierzyłem pod brzuchem)
Obwód klaty: 102cm
Obwód uda: 58cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): W tej chwili: 1 trening piłki nożnej w tygodniu + mecz (taki "cykl" od około 2 miesięcy, wcześniej 3/4 razy w tygodniu)
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: brak jakichkolwiek uszczerbków na zdrowiu
Preferowane formy aktywności fizycznej: Wspominałem juz. Chciałbym zapisać się na siłownie, ale oprócz siłowni, chciałbym zostać przy tym jednym treningu piłki nożnej
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad: Brak diety, jadłem wszystko co popadnie
Możliwosci finansowe: 30 funtów/miesiąc
Cel: Chcę pozbyć się brzucha i stać się po prostu "większy"
+ załączam zdjęcia. Jedno "na luźno", drugie "na spinie"




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 76
@up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Wrzuć jeszcze zdj bokiem i całej sylwetki [+nogi]. Jaki masz obwód pasa na wysokości pępka? Wrzuć jeszcze przykładowy dzień żywieniowy. Jak zrobić takie coś znajdziesz na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
na strat kwestia zmiany jakosci pokarmow by wtystarczyla, bo trenujac PN raczej na brak ruchu narzekać nie mozesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wszystkiego po trochu

Następny temat

Rzeźba

WHEY premium