Zawody Arnold Classic 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy sportowcy ciężko pracują i dopinają formę na ostatni guzik. Oczywiście większość największych gwiazd nie ujawnia tego, jak aktualnie wygląda, by nie zdradzić się przed konkurencją. Na powrót jednego zawodnika wielu fanów czeka z wielką niecierpliwością. Mowa tu oczywiście o Big Ramym, którego zobaczymy na scenie Arnold Classic. Przypominamy, że po porażce jaką poniósł w 2018 roku podczas Olympii, Ramy postanowił zrobić przerwę od startów. Czy dobrze zrobił? To się okaże już niebawem.

Zajęcie wysokiego miejsca może być dość trudne ze względu na mocną obsadę. Big Ramy jednak stara się zachować spokój i starannie przygotowuje się do samego końca. W sieci pojawiły się zdjęcia i filmiki, które uchylają rąbek tajemnicy jego formy.

Patrząc na jego zapadnięte policzki, wygląda na dość zmęczonego. Wygląda na to, że zrzucił trochę masy i zaprezentuje nam się nieco inaczej niż ostatnio. Już teraz jest dość sucho, a co będzie za dwa tygodnie? Przekonamy się już 5-8 marca! Z wielką niecierpliwością oczekujemy zawodów Arnold Classic. Jak myślicie? Czy Big Ramy poprawił formę i ma szansę na zwycięstwo?

Komentarze (8)
lodzianin1

Na zwycięstwo przy tej sylwetce nie ma szans

1
lordknaga

co to ma w ogole znaczyc??

"Oczywiście większość największych gwiazd nie ujawnia tego, jak aktualnie wygląda, by nie zdradzić się przed konkurencją"

co ma konkurencja do tego?? :-D przeciez oni sami siebie wzajemnie nie sedziuja i co moze konkurencja zrobic jak ktos sie ujawni? dolozyc kardio i wykonac wiecej roboty?

1
krzych666

Dołożyć zastrzyków ;-)

0
Possible

Ja mam nadzieję że zmiecie konkurencję.

0
domosos

moze się i nie znam, ale wg mnie czwórki względem ciała zbytnio rozbudowane.

0
krzych666

Jak dla mnie za wielkie nogi i zbyt szeroka talia. Owszem, jest wielki, ale jakoś nie robi to wrażenia...

0
anubis84

Podobne zdanie mam, estetycznie to nie wygląda.

0
skorupski

No w tym roku to już chyba nie powróci, ten rok ładnie namieszał, w przyszłym się wszystko moze odwrócić.

0