Witam!
Chciałbym zacząć trening polegający głównie na poprawie kondycji jak i też poprawie sylwetki :) Czy są jakieś specjalne treningi i mają swoją nazwę? Do czynienia z siłownią mam juz ponad pół roku. Chodziłem głównie dla samego ruchu i jestem zadowolony, oczywiście jakaś poprawa nastąpiła, podsumowując jestem gotów na wyzwania. Chciałbym zaznaczyć od razu, że wolałbym żeby w tym planie nie było żadnego biegania. Nienawidzę biegać na bieżni czy też na jakiś określony dystans.
Wzrost:177
Waga:66 kg
Prosiłbym o pomoc.
Chciałbym zacząć trening polegający głównie na poprawie kondycji jak i też poprawie sylwetki :) Czy są jakieś specjalne treningi i mają swoją nazwę? Do czynienia z siłownią mam juz ponad pół roku. Chodziłem głównie dla samego ruchu i jestem zadowolony, oczywiście jakaś poprawa nastąpiła, podsumowując jestem gotów na wyzwania. Chciałbym zaznaczyć od razu, że wolałbym żeby w tym planie nie było żadnego biegania. Nienawidzę biegać na bieżni czy też na jakiś określony dystans.
Wzrost:177
Waga:66 kg
Prosiłbym o pomoc.
Krzysztof Piekarz
