SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Placek na każdą okazję :-D

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Okej, dzięki ;) To będzie moje pierwsze "ciasto" w życiu, więc takie pytania :D Z tego wszystkiego może zaraz sobie to zrobię, żeby jutro móc już jeść :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27511
Z tego przepisu zawsze wychodzi, właściwie mozna jesć zaraz jak tylko wystygnie powodzenia :D

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Pokazuje mój placek, który zrobiłem dosłownie przed chwilą. Nie wiem jak smakuje, sprawdzę dopiero jutro o 10 rano, bo wtedy rozpoczynam okno żywieniowe Ale wierzę, że jest pyszny. Nie wyszedł mi taki ciemny jak autorce tematu, ale to chyba wina tego, że za mało kakao dodałem. Tak czy siak, moje pierwsze ciasto, więc jestem dumny z siebie :D


Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
Jako, że jestem w trakcie jedzenia to chce zdać relację. Powiem szczerze, że do końca nie jestem zadowolony :D Albo źle zrobiłem, że placka nie schowałem do lodówki albo zły dobór składników, ale jak jem teraz to placek ejst dla mnie mega "suchy". Przyznam, że nie czuję wcale odżywki białkowej :D przyczyną może być kakao, które zabiło smak. Tak czy siak ciasto dobrą opcją dla kogoś kto musi na szybko coś zjeść, czy w szkole, czy w pracy ;)

Aaa no i nie dodałem słodzika :D A to może właśnie dużo dodać ;)

Zmieniony przez - Lucky555 w dniu 2014-01-17 10:19:54

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27511
Ze słodzikiem smakuje bardziej jak ciasto ja osobiście nie przepadam za smakiem białka w proszku więc wolę jak coś ten smak "zabije" ostatnio robiłam nawet bez odżywki i wyszedł super, chłopak mi zjadł połowe takż kwestia gustu albo przygotowania :)

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347
A myślisz, że wyszło by to bez mąki? Albo przy zdecydowanie mniejszej ilości?
Redukcja :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27511
W sumie taka ilość mąki nie jest jakaś strasznie wielka, ja to jadłam i na redukcji :) no ale możesz próbować mniej mąki a więcej białka w proszku żeby zmienić proporcje albo też zamiast części mąki zmielić na proszek orzechy

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1138 Napisanych postów 95001 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375707
Anuś pychotka właśnie się upiekło, tylko troche oleju rzepakowwgo dodać i jest perfekt szybka przekąska. A z mleczkiem jak smakuje :D

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-18 18:54:46

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-18 18:55:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42913
To chyba mi tylko wyszło takie...nijakie ale następnym razem dodam słodzik, powinno pomóc ;)

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27511
Grekar super że wyszło Lucky, możesz próbować dalej choć na zdjęciu Twój też wygląda smacznie

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłkowy pudding [LC]- idealny na kolację

Następny temat

Żelatyna spożywcza źródłem białka?

electro
Polecane artykuły