Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html
Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html
powodzenia :D" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"
Ale wierzę, że jest pyszny. Nie wyszedł mi taki ciemny jak autorce tematu, ale to chyba wina tego, że za mało kakao dodałem. Tak czy siak, moje pierwsze ciasto, więc jestem dumny z siebie :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html
Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html
Aaa no i nie dodałem słodzika :D A to może właśnie dużo dodać ;)
Zmieniony przez - Lucky555 w dniu 2014-01-17 10:19:54
Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html
Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html
ja osobiście nie przepadam za smakiem białka w proszku więc wolę jak coś ten smak "zabije"
ostatnio robiłam nawet bez odżywki i wyszedł super, chłopak mi zjadł połowe
takż kwestia gustu albo przygotowania :)" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"
Redukcja :(

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"
właśnie się upiekło, tylko troche oleju rzepakowwgo dodać i jest perfekt szybka przekąska. A z mleczkiem jak smakuje :D
Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-18 18:54:46
Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-18 18:55:16
ale następnym razem dodam słodzik, powinno pomóc ;)Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html
Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html
