Szacuny
0
Napisanych postów
98
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1644
Zakupiłem Mutant Mass i po pierwszych 2 szejkach stwierdziłem iż nie jestem w stanie tego pić. Po prostu ohyda. Mam smak ciastko z kremem, nie chce zmieniać smaku bo wiem że to i tak nic nie da. Stąd moje pytanie, czy mogę przyjmować w postaci samego proszku popijając to wodą ??? Czy wtedy nie straci swoich własności ??? Lub może macie jakieś inne propozycje. Z góry dzięki
Szacuny
0
Napisanych postów
376
Wiek
36 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2630
W dodatku kreatyna raczej nie ma smaku, bcaa juz są niedobre przy wsypywaniu, co dopiero takie neirozpuszczona w wodzie mieszanka ze wszystkimi polepszaczami smaku, no i dawka...
Wymieszaj to z mlekiem i powinno być smaczniejsze, albo pij z wodą wstrzymując oddech podczas picia i przełykaj, suplementy nie mają smakować tylko działać :D :D jak coś jest supersmaczne to też podejrzane ;)