Witam chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych kolegów o Trening a mianowicie o pomoc w ułożeniu nowego dziennika. Ćwicze w domu w poprzednich 2 cyklach jechałem na tym samym grafiku ćwiczyłem w pon śr i pt w karzdy dzień treningu ćwiczyłem po 2 partie mięśniowe na każda parte mięśniowa miałem 3 ćwiczenia 12x3. W pon klatka i triceps, śr Nogi i barki w pt Plecy i biceps chciałbym zmienić moj stary grafik mam nadzieje że mi pomożecie jednak chce zatrzymać dni treningowe czyli pon sr i pt.
W domu posiadam ławeczke wyposazona w modlitewnik i przyżad do cwiczenia nog (nie wiem jak to fachowo sie nazywa)sztanga prosta sztangielki oraz atlas. Na atlasie moge wykonywac :
Mieśnie klatki piersiowej
-ćwiczenie w pozycji siedzacej wypychanie i przyciaganie
-motylek
-wymachy do tyłu
Mieśnie grzbietowe
-podciaganie KARK
-podciaganie KLATKA PIERSIOWA
-podciaganie belka niska
Barki
podciaganie belka niska
Triceps
-podciaganie belka górna
Biceps
-podciaganie belka dolna
Uda
-prostowanie nog
-przywodziciele
-odwodziciele
-posladkowe
Wiec tak wyglada moj sprzęt do ćwiczen. Moim celem jest rzeżba prosiłbym o jakis plan treningowy doswiadczonych kulturystow na podstawie tego co posiadam w domu z góry dziekuje ;)
W domu posiadam ławeczke wyposazona w modlitewnik i przyżad do cwiczenia nog (nie wiem jak to fachowo sie nazywa)sztanga prosta sztangielki oraz atlas. Na atlasie moge wykonywac :
Mieśnie klatki piersiowej
-ćwiczenie w pozycji siedzacej wypychanie i przyciaganie
-motylek
-wymachy do tyłu
Mieśnie grzbietowe
-podciaganie KARK
-podciaganie KLATKA PIERSIOWA
-podciaganie belka niska
Barki
podciaganie belka niska
Triceps
-podciaganie belka górna
Biceps
-podciaganie belka dolna
Uda
-prostowanie nog
-przywodziciele
-odwodziciele
-posladkowe
Wiec tak wyglada moj sprzęt do ćwiczen. Moim celem jest rzeżba prosiłbym o jakis plan treningowy doswiadczonych kulturystow na podstawie tego co posiadam w domu z góry dziekuje ;)
Krzysztof Piekarz