Witam, mam 16 lat i chodzę na siłownie 1 raz w tyg., mam ok.170cm zwrostu i waże 65 kg, i mam pytanie, jaką dietę muszę mieć na siłę ewentualnie przybrać na masie ?
ps.pije dużo mleka, czy to dobrze? (pytam bo chce wiedzieć)
ps.pije dużo mleka, czy to dobrze? (pytam bo chce wiedzieć)
Krzysztof Piekarz