Witam .Jestem nowy i trochę zielony na forum. Jesli dodaje w zlym miejscu to sory. Jest taka sprawa ze mam 18 lat 185 wzrostu i 76 kg a to nie wiele . Wcześniej gralem 3 lata w pilke, juz rok nie gram i od 2 miesięcy jestem na silowni(pon, srod, piat),dieta nie jest jakos strasznie ostra ale staram się jesc wartosciwo itd. Chciałbym kupić cos co pomoglo by mi przybrac na masie(mysle tu raczej o masie miesniowej) i żeby jakoś dobrze rosnac (jakos do kreatyny nie mam przekonania). Czytalem juz o gainerach, bcaa, hmb itp. I nie wiem na co się zdecydować
, czekam na wasze pomysly . Moze jest jakis srodek w rozsadnej cenie który pomoże, Z góry dzięki :)
, czekam na wasze pomysly . Moze jest jakis srodek w rozsadnej cenie który pomoże, Z góry dzięki :)
Krzysztof Piekarz