SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marzenie - pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
Witam,

Wiek : 35
Waga : 54
Wzrost : 167
Obwód w biuście(1) : ze strachu, ze tak mało, nawet się nie mierze
Obwód pod biustem : 65
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 62
Obwód bioder (3): 93
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53

W którym miejscu najszybciej tyjesz : pośladki, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust, ręce
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rower stacjonarny, marsz - bieżnia
Co lubisz jeść na śniadanie:najchętniej tabliczkę czekolady, ale wybieram płatki owsiane i musli z maślanką (truskawkową, pieczone jabłko)
Co lubisz jeść na obiad : jajka, ryby, może być znów musli
Co jako przekąskę : warzywko surowe
Co jako deser : owoce surowe i suszone, orzechy
Ograniczenia żywieniowe : nie przepadam za mięsem, uwielbiam sery i serki oraz mleko
Stan zdrowia: żylaki i problemy krążeniowe ( wiecznie zimne ręce i stopy)
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: dwoje dzieci
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : we wrześnie therm line forte przez miesiąc.
Stosowane wcześniej diety : jadłam co popadnie, szczególnie słodycze, pizze, burgery, uwielbiam ziemniaki i kluski.

Więc, pierwsze zdjęcie - moje marzenie - mieć takie pośladki (nie wiem czy u mnie się wogóle tak da, ale staram się, reszta to niestety ja, raz napięte pośladki a raz na luzie.
Zdjęcia, które załączyłam są bieżące, więc już nieco lepiej, względem mojego wakacyjnego wyglądu, ponieważ we wrześniu zapisałam się na siłownię. Ważyłam wówczas 59 kg i spostrzegłam na przedniej części ud mega cellu.. Pobudka zaczęła się od rowerka 2 x tyg. bez zmian żywieniowych. Od października nieco bardziej zaczęłam zwracam uwagę na to co jem i jak często, jednak żeby wynagrodzić sobie brak ulubionych potraw jadłam nieco zdrowiej (zrezygnowałam z czekolady, słodyczy i klusek z sosem) ale co dwie godziny średnie porcje. Zmieniłam rower na bieżnie 3 x 1h tyg + 1 x tyg. Zumba. Listopad przeleciał podobnie, z tym że w jego połowie włączyłam ćw. na pośladki z Mel B. 3x tyg. A ostatni tydzień listopada do nadal rowerek 5 x 1h tyg. + 3 x Mel B. Nie ukrywam, że obawiam się ćwiczeń z obciążeniem ze wzgledu na żylaki na łydkach, a na rowerze jeżdżę tylko w spodniach neoprenowych.
Co i jak żeby te moje nieszczęsne pośladki nie opadały na uda?














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
generalnie i tak treningi zaczyna sie od małych obciażeń/ vel ćwiczeń z obciążeniem ciała, do tego co innego statyczne ćwiczenai co innego targanie sprzętów to drugie bez porównania bardziej niebezpieczne pod każdym względem.
Co robisz w ramach profilaktyki w związku z tym, że masz ten problem, masowanie, trzymanie nóg wyzej, suplementacja?

i tak musisz od czegoś zacząć
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
Zmień trening i popraw dietę (Swoją drogą wrzuc rozpiskę)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
tatooo juz jest w każdym razie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
no fakt, miłe powitanie obliques, bardzo dziękuję :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
jeśli chodzi o trening, to jestem mega laik, więc "zmień trening" powoduje u mnie reakcję rozłożenia rąk, dlatego na początek sprawdzę może co tam pisze w treningu dla zielonych. Natomiast, jeśli chodzi o dietę, to nie krzyczcie na mnie bardzo jeśli głupie jest moje pytanie, ale czy muszę wszystko co jem ważyć? Przy dwójce małych dzieci i trzecim dużym dziecku oraz psie to będzie dość trudne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
jeśli chodzi o rozpiskę:
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
6.00 kawa z mlekiem
...
Napisał(a)
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115659
Edytuj ostatni post (ikona z kartką i ołówkiem u góry posta) zamiast wklejać nowe bo bajzel będziesz miała w dzienniku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
ojej, muszę się nawet nauczyć, że enter działa nieco inaczej, hi:)
potem herbata zielona i szklanka wody
10.00 szklanka maślanki ( z tym, że uwielbiam tą owocową) z płatkami zbożowymi fitnes; normalne musli czy płatki owsiane też jadam ale w drodze wyjątku bo mi potem kiszki skręca)
w między czasie jabłko albo pomarańcze
13.00 bieluch z łyżeczką gorzkiego kakao, pół średniej puszki tuńczyka w oleju słonecznikowym i z dwie kromki chleba pełnoziarnistego, albo
serek wiejski i śledź w pomidorach no i chleb pełnoziarnisty
16.00 dzisiaj np kilka różyczek brokuła, kalafiora, brukselki i żółtej fasolki na parze z oliwą z oliwek + jajko na twardo
a wczoraj dwa jajka na twardo i z trzy garści (obłuskałam) orzechów ziemnych
19.00-20.00 Danio, albo bieluch, albo serek wiejski, grapefruit, czy marchewka
albo pstrąg z grilla
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Danio albo pstrąg z grilla to dość spora różnica ;]

ani od danio, ani od 5h rowerku pośladków nie zbudujesz.

poczytaj najpierw:
https://www.sfd.pl/-t585708.html
https://www.sfd.pl/-t752315.html
https://www.sfd.pl/-t803543.html

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2013-12-09 16:34:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1034
załapałam, danio odpada (choć wydawało mi się, że to nie taki duży grzech w porównaniu z 35 latami wpierdzielania co popadnie) ale od pstrąga tez pośladków nie zbuduję, więc co i jak mam robić, żeby je zbudować?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego

Następny temat

Pytanie o śniadanie do diety

electro
Polecane artykuły