Pewnie tak:D no jeszcze pomyślę nad celami dokładniej wczoraj to było przebudzenie po załamaniu:D
Bardziej patrze pod kątem fajnie będzie jak pod koniec cyklu zrobie 100 pompek:D Pompki to nie główny cel a jeden z kilku.
Ważniejsze są nogi dipy podciąganie, nie chce się bawić teraz w jakieś fronty backi, robiąc tak słabe ilości powtórzeń, musze mieć jakąś baze solidną do tego:D
100 dipów to za dużo:D ja na krzesłach będę robił, gdzie będę miał nogi podkurczone:D
Bardziej patrze pod kątem fajnie będzie jak pod koniec cyklu zrobie 100 pompek:D Pompki to nie główny cel a jeden z kilku.
Ważniejsze są nogi dipy podciąganie, nie chce się bawić teraz w jakieś fronty backi, robiąc tak słabe ilości powtórzeń, musze mieć jakąś baze solidną do tego:D
100 dipów to za dużo:D ja na krzesłach będę robił, gdzie będę miał nogi podkurczone:D