SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-Street workout Samson

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A może słąbe stawy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
no to wiadome, właśnie dlatego się zastanawiam czy to może wina diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Długo już robisz te ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Powiem z wlasnego doswiadczenia ze muscle upy obciazaja barki bardziej w okolicy obojczyka i triceps przy łokciu zawsze jak robie to mnie bola te 2 miejsca mimo ze robie porzadna rozgrzewke ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Rozgrzewka zawsze ok. 10 minut, jak mam więcej czasu to 30 minut.
Nie wiem ile dokładnie robię te ćwiczenia, ale ostatnio zacząłem robić te "trudniejsze", może to wina tego.
Moje typy to, niedobór witamin i ćwiczenia gdzie stawy są bardziej obciążone np. próby straddle planche. Odczekam pare dni, a jak nie przejdzie to zacznę się bardziej zastanawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Ile w sumie trenujesz? Ja wychodzę z założenia, że za planche powinno się brać dopiero po jakimś 3-4 letnim porządnym ogarnięciu podstaw(L-sit/HS/Back Lever/Front lever/Dragon flag/Human flag), bo to jest bardzo obciążające ćwiczenie.

Wielu ludzi w tym ja chciało by robić planche, bo jest kozackie, ale nie od razu Rzym zbudowano, dlatego gimnastycy uświadomili mnie, że co za dużo to nie zdrowo i po prostu trzeba wzmocnić dobrze mięśnie, stawy i cały organizm zanim zacznę naukę deski. Ogółem biorąc spora część ludzi trenujących kalistenikę/gimnastykę jest niecierpliwa i rzucają się szybko na trudne warianty ćwiczeń, a to błąd, który zresztą mi też się zdarzył i zapewne będzie zdarzał, bo stwierdzę "aa jestem gotowy na to ćwiczenie".

Bardzo doskwiera Ci ten ból? Przy robieniu ćwiczeń czy po/przed również?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Racja, właśnie się za bardzo rzuciłem na ćwiczenia, bo już front siedzi prawie dobrze i myslę, że już gotowy jestem na to i tamto.
łokieć już nie boli, ale bark pobolewa cały czas, nie jest to jakiś straszny ból, ale nie czuje płynności w stawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Wypróbuj rozciągania, porozciągaj się zawsze po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
No właśnie muszę zacząć robić to systematycznie.
A tu mam coś dla ciekawych, prawdziwy progres Adama Rawa, który bynajmniej nie trenuje 3 lat, a troszkę więcej.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1560395_685410361510592_47790127_n.png

Łapcie jeszcze nutke na trening:




Zmieniony przez - Asams w dniu 2014-02-17 11:59:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki sprzęt będzie ok?

Następny temat

Trening do oceny/poprawy.

WHEY premium