SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-Street workout Samson

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeszcze trochę pracy jest przed Tobą. A jak front leaver?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
ugięte ręce szeroko nogi moge robić wznosy do poziomu, ale żeby się utrzymać to ciężko:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
jezeli robisz taki front jak back to zaden to jest front :) jak nie utrzymasz 5 sek to nie ma o czym mowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
Co do fronta mi pomoglo http://www.beastskills.com/front-lever/ , moze tez Ci pyknie Asams.

edit: Link do tutka


Zmieniony przez - bialyjez w dniu 2013-09-03 21:35:53

"Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając obietnicę życia obecnego i tego, które ma nadejść" 1 Tm 4, 8

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Powiedziałem że robię wznosy, i nie mogę zatrzymać się w poziomie... ja uznam, że robię back lever jak utrzymam 2 sekundy, albo 1, wystarczy, że będzie wyraźne zatrzymanie, a nie jakieś 5 sekund, chciałbym ci powiedzieć, że twoje posty mało wnoszą.
@bialyjez dzięki popróbuje, ale wydaję mi się, że na początku wymaxuje skilla w back lever(jest prostszy), i potem przejdę do fronta, podobno fronta łatwiej się uczy na krawędziach.

Ktoś może ma jakiś tutorial do 360 push up? Albo może ktoś jakoś wytłumaczyć jak to technicznie ma wyglądać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
to co ty robisz to jest dobre po jakims czasie jak sie ma podstawy, a tak to polecam building the gymnastics body, i zaczynaj od przytrzyman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Nie wiem co masz na myśli mówiąc podstawy, tucked planche trzymam już troche, więc chciałem przejść do kolejnego etapu, czyli próby back lever i back lever z 1 nogą, wertykalne opadanie ciała itd, tak mi polecili goście którzy już coś potrafią. Ogarne to building the gymnastic body, z każdej książki się można wiele nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
na mnie dzialaly wlasnie przytrzymania, robilem negatywy w straddle front i nie zrobilem zbytniego procesu na takim trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Na każdego działa co innego, nauczyłem się, że trzeba próbować innego jak coś nie działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taki sprzęt będzie ok?

Następny temat

Trening do oceny/poprawy.

WHEY premium