SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odzywki na rzezbe ?? POMOCY.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
Witam!!
Mam maly problem poniewaz chcialbym zaczac brac jakies odzwyki ktore pomoglyby mi sie wyrzezbic ale nie wiem co brac. Czytalem juz kilka artykulow na forum ale kazdy mowi co innego. Jedni ze HMB to gowno i nie warto kupowac inni ze jednak warto bo daje rade. w innych postacz czytam ze tylko kreatyna do tego jakies bialko i bedzie elegancko. Juz teraz sam nie wiem i prosze doswiadczone osoby o pomoc. Co powinienem brac aby sobie pomoc w trenngu na rzezbe. Jaka odzywka bedzie najlepsza?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4007
najpierw dieta potem trening a na koncu odzywki
mozesz sprobowac ts
zdr.

Z determinacjia osiagniesz wszystko!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
Dieta i trening jest ale chcialbym polepszyc efekty. Poza tym dla dobrych doradcow oczywiscie SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9583
hej

jeżeli chodzi o HMB trzeba brać długo około 3 miesięcy aby dało efekt i nie na każdego działa

jeżeli chodzi o kreatyne to raczej nie da ci ona rzeźby

najpierw dieta - 500 kalori
dotego aeroby 3-5 dni w tygodniu na początku po 20 -30 min potem 30 do 60 min.

jezeli chodzi o odrzywki to białko i jeszce raz białko a jesli chodzi o suple to TSE naprzykład nie drogi a dobry

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16693
dietka, aeroby TSE, mogą być aminokwasy

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 28 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15523
Dziennie przed snem wcieraj w siebie PUR Extra z octem owocowym.Ściera najszybciej tłuszcz z ciężko dostępnych miejsc - rzeźbi w oka mgnieniu
5

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
co?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2787
sowa nie odgrzebuj tematow...
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Co to jest TSE ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Thermo speed extreme spalacz firmy olimp
Archeologu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYMATIZE Dyma Burn?

Następny temat

Co i jak z białkiem?

electro
Polecane artykuły