Witam!!
Mam maly problem poniewaz chcialbym zaczac brac jakies odzwyki ktore pomoglyby mi sie wyrzezbic ale nie wiem co brac. Czytalem juz kilka artykulow na forum ale kazdy mowi co innego. Jedni ze HMB to gowno i nie warto kupowac inni ze jednak warto bo daje rade. w innych postacz czytam ze tylko kreatyna do tego jakies bialko i bedzie elegancko. Juz teraz sam nie wiem i prosze doswiadczone osoby o pomoc. Co powinienem brac aby sobie pomoc w trenngu na rzezbe. Jaka odzywka bedzie najlepsza?
Mam maly problem poniewaz chcialbym zaczac brac jakies odzwyki ktore pomoglyby mi sie wyrzezbic ale nie wiem co brac. Czytalem juz kilka artykulow na forum ale kazdy mowi co innego. Jedni ze HMB to gowno i nie warto kupowac inni ze jednak warto bo daje rade. w innych postacz czytam ze tylko kreatyna do tego jakies bialko i bedzie elegancko. Juz teraz sam nie wiem i prosze doswiadczone osoby o pomoc. Co powinienem brac aby sobie pomoc w trenngu na rzezbe. Jaka odzywka bedzie najlepsza?
1
Krzysztof Piekarz

