SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

onemoretry DT , zdj st.13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816





...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłam dzisiaj na bilansie i okazuje się , że w ciągu pół roku 'skurczyłam się ' 2 cm także musze wniesc małą poprawkę
: wzrost 168 cm .

Jestem już tutaj miesiąc , więc zrobiłam nowe pomiary , zmian dużych nie ma , zresztą cieżko się dziwić to dopiero miesiąc
Waga : 58 / 60,5 (+2,5)
Obwód w biuście : 86 / 84 (-2)
Obwód pod biustem : 77 /76 (-1)
Obwód talii: 71 /69 (-2)
Obwód na wysokości pępka : 82 /79 (-3)
Obwód uda : 52 / 53,5 (+1,5)
Obwód łydki : 35 / 35 ( b/z)

Tak jak już pisałam wczesniej , brak obciążenia w domu , następny trening będzie juz na siłowni





...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
uuuuu , rączki bolą




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jest progres




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Znowu jestem chora , znowu mam antybiotyk i znowu mam wysypkę
narazie ledwo żyję
ale mam nadzieję , że już w czwartek wrócę do treningów




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaję miche z dwóch dni i trening jeszcze z niedzieli , bo zapomniałam to zrobić wcześniej

mam pytanie :
Czy mogłabym wypady( z treningu "dół') zamienic z jakims innym ćwiczeniem z treningu "Góra" ? bo robienie MC, przysiadów i jeszcze wykroków na jeden raz dla moich nóg to za duzo

Może trochę kombinuje , ale chciałabym Górę robić w domu , a Dół ćwiczyć na siłowni . Ze wzgledu na to ,że jestem w klasie maturalnej i że w mojej miejscowości nie ma siłowni nie mam możliwości ,ani czasu ćwiczyć na siłowni więcej niż 2, góra 3 razy w ciągu tygodnia




Zmieniony przez - onemoretry w dniu 2013-12-11 19:37:03




Zmieniony przez - onemoretry w dniu 2013-12-11 19:37:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czuję się już lepiej , ale jeszcze osłabiona jestem .
Zrobiłam dzisiaj wykroki z treningiem "Góra" i wydaje mi się ,że to byłby dobry pomysł , bardziej się wtedy przykładam do nich , bo nie jestem taka zmęczona




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłam dzisiaj pierwszy raz na siłowni
nie zrobiłam wspięć na palce , zrobiłam przywodzenie i odwodzenie nadprogramowo ( nie jestem tam pewna obciążeń ) - bo mi sie spodobało następnym razem będzie tak jak już trzeba , pierwszy raz musiałam wszystko ogarnąć , zobaczyć co, jak i gdzie

Nogi mnie tak bolą , że dzisiaj już nie wstaję z łóżka




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DNT
Zakwasy , wszędzie zakwasy
Dzisiaj odpoczywam , zrobiłam tylko ćwiczenie korekcyjne .
Nie wiem dlaczego , ale boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym , łaaa Jutro też chyba będzie DNT .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DNT
Kręgosłup dalej mnie boli..
Oglądałam dzisiaj dużo filmików jak należy poprawnie wykonywać ćwiczenia , będę musiała pozmniejszać trochę obciążenia i skupić się przede wszystkim na technice , bo kuleje
Zupełnie nie wiem jak wykonac poprawnie Martwy Ciąg ,żeby plecy nie bolały , może da się go czyms zastąpić

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrobina cukrów prostych przed treningiem

Następny temat

need some help..

electro
Polecane artykuły