SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak brać odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Po 10 miesiącach ćwiczeń, zdecydowałem się zakupić odżywki USN Whey 908g czekoladowe (przy okazji możecie powiedzieć czy są dobre na początek :P). W jakich porach dnia, oraz czy przed czy po treningu stosować te odżywki w dniu treningu? Ćwiczę w poniedziałki, czwartki oraz piątki (okazjonalnie w środy, ale raczej rzadko), ok. 6 godzin tygodniowo. Wracając do pytania. Kiedy powinienem stosować odżywki? Chodzi mi o porę dnia.
Pytanie może trochę nie na miejscu, ale jestem raczej zwolennikiem ćwiczeń bez żadnych wspomagaczy, ale raz można sobie pozwolić. Dlatego nie wiem jak stosuje się odżywki żeby ich miało to jakiś sens.
Dziękuję z góry :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3902
Wstaw ankietę.

Białko stosujesz w proporcjach uzależnionych od braków w diecie.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
odźywka białkowa to taki kotlet w proszku
dajesz wtedy gdy brakuje białka w posiłku
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Remik7
odźywka białkowa to taki kotlet w proszku
dajesz wtedy gdy brakuje białka w posiłku


Wydaje mi się że mam wystarczająco dużo białka w mojej diecie. Jadam mięso praktycznie codziennie, i piję ok. 0,5-1L mleka, więc białka powinno wystarczyć.
Ale, spotkałem się gdzieś z pewną opinią żeby zażywać odżywki tuż po treningu, ponieważ po treningu ciało ma zapotrzebowanie na białko, a po posiłku, białko będzie tylko wydalone (nie wiem czy to prawda, ale gdzieś czytałem).
Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6798
no to dawaj tylko po treningu i źle cos po części przeczytałeś

Zmieniony przez - papsiorek w dniu 2013-12-01 22:25:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419152
to ze npijesz mleko i jesz mieso codziennie jeszcze nic nam nie mowi bo mozesz go jesc 100g albo 700g
przydalo by sie to policzyc..
z tym bialkiem po treningu cos pokreciles
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy?

Następny temat

Pobudzenie po odżywkach białkowych

electro
Polecane artykuły