26.11.2013
Plecy
1.
Podciaganie na drążku w szerokim nachwycie.
4x max powtórzeń
Ruch powolny, poprawny, do pełnego rozciągnięcia mięśni
2.Ściąganie wyciągu górnego do klatki szerokim chwytem
1x10 powtorzeń 60 kg
3x10 powtórzen 50kg
*postanowiłem dla urozmaicenia zmienić kolejność ćwiczeń
3.Podciąganie końca sztangi w leżeniu na ławce skośnej.
4x10-12 powt 25 kg.
4. Przyciąganie linki wyciągu dolnego w lekkim pochyleniu na ugiętych kolanach
4x10-12 powtórzeń 10 bloczek ciężaru
Brzuszki.
-UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3x20 powtórzeń
-SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO ZE SKRĘTEM TUŁOWIA 3x30 powtorzeń
-UNOSZENIE KOLAN I ŁOPATEK DO SIEBIE 3x20 powtórzeń
Trening super przeprowadzony. Ostatni takim rodzajem i kolejnością ćwiczeń. Powoli przymierzam się do ustalania nowego planu treningowe, który zacznę od 1 grudnia. Pierwszy tydzień planu będę robił 50% obciążeniem aby z jednej strony dać czas do regeneracji organizmu a z drugiej strony przygotować się do nowych ćwiczeń.W międzyczasie w pierwszym tygodniu grudnia wrzucę saunę i jaccuzi.
Jutro też wskoczę na wagę i sprawdzę obowody. Mam nadzieje, że nie będzie poniżej 76 kg.
Zmieniony przez - Yoro w dniu 2013-11-26 23:20:21