SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biegiem po rekord !!! Pomocy !!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139
Witam !
Mam plan aby pobić rekord szkoły ( gimnazjum ) na 1000m.
Rekord wynosi 2.53 min. przy czym mój wynosi aż 4.00 min
Mam 15 lat.
Trening chciałbym rozpocząć od Marca 2014 do Maja łącznie.
Czy jest możliwe osiągnięcie tego celu w trzy miesiące ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21682
W 3 miesiące ?? nie ma szans . Ale ja nie jestem od biegania więc moze ktoś jeszcze sie wypowie .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139
szkoda, a ile Twoim zdaniem by to zajęło ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21682
Nie powiem ci dokładnie bo wydaje mi się ze na to może przełożyć się wiele czynników . Ale z 4 minut zejść na 2,5 to wydaje mi się ze to dłuuga droga ;)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139
aha :) poczytam jeszcze coś o tym .. dzięki za pomoc.. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5496
to zależy od Twojej obecnej kondycji , wagi itp ... ale przy obecnym czasie 4 min, osiagniecie takiego czasu jaki chcesz jest w moim przekonaniu nie realne w okresie 3 miesiecy

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
jak masz obecnie 4 na 1000m to mozliwe, ze nigdy nie osiagniesz czasu podanego przez ciebie jao rekord. na pewno nie w 3 miechy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przy 100kg mam tyle na 1km więc ...
Ogólnie - z 4 minut sukcesem dla Ciebie będzie jak zmniejszysz czas o 30 sekund. Tutaj potrzebne są małe kroki. Trening i determinacja i za rok może uda Ci się dobijać do 3 minut
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
j/w
oraz podstawa bedzie profilaktyka, czyli zrob podstawowe badania lekarskie, bo ostatnio sporo biegaczy nie dobiega... w ogole

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to też prawda. Zawsze warto się zbadać czy taki wysiłek jest dla Ciebie odpowiedni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 513
Jestem w tym wieku co ty i na 1000m mam 3:20 i to jest slaby czas dla mnie.Ja jako tak nie biegam za bardzo ale mam duzo zajec sportowych i z 4 min mysle ze nie ma szans zejsc przez taki okres ponizej 2:53.

Zmieniony przez - Mathewer w dniu 2013-11-25 21:20:11
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żarcie-Masówka

Następny temat

Białko porada

electro
Polecane artykuły