Szacuny
1
Napisanych postów
18
Wiek
27 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
139
Witam !
Mam plan aby pobić rekord szkoły ( gimnazjum ) na 1000m.
Rekord wynosi 2.53 min. przy czym mój wynosi aż 4.00 min
Mam 15 lat.
Trening chciałbym rozpocząć od Marca 2014 do Maja łącznie.
Czy jest możliwe osiągnięcie tego celu w trzy miesiące ???
Szacuny
50
Napisanych postów
3653
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
21682
Nie powiem ci dokładnie bo wydaje mi się ze na to może przełożyć się wiele czynników . Ale z 4 minut zejść na 2,5 to wydaje mi się ze to dłuuga droga ;)
Szacuny
6
Napisanych postów
526
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
5496
to zależy od Twojej obecnej kondycji , wagi itp ... ale przy obecnym czasie 4 min, osiagniecie takiego czasu jaki chcesz jest w moim przekonaniu nie realne w okresie 3 miesiecy
,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja przy 100kg mam tyle na 1km więc ... Ogólnie - z 4 minut sukcesem dla Ciebie będzie jak zmniejszysz czas o 30 sekund. Tutaj potrzebne są małe kroki. Trening i determinacja i za rok może uda Ci się dobijać do 3 minut
Szacuny
2
Napisanych postów
9
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
513
Jestem w tym wieku co ty i na 1000m mam 3:20 i to jest slaby czas dla mnie.Ja jako tak nie biegam za bardzo ale mam duzo zajec sportowych i z 4 min mysle ze nie ma szans zejsc przez taki okres ponizej 2:53.
Zmieniony przez - Mathewer w dniu 2013-11-25 21:20:11